Меню
Герої не вмирають
Банери

На державне утримання в будинок-інтернат загального типу приймаються громадяни похилого віку, які досягли загальновстановленого пенсійного віку, та особи з інвалідністю 1 і 2 групи, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, медичної допомоги, побутового обслуговування, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування в будинку-інтернаті, та які не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом. За наявності вільних місць до будинку – інтернату можуть прийматися особи, які мають працездатних дітей або родичів, які відповідно до чинного законодавства зобов’язані їх утримувати, за умови стовідсоткового відшкодування будинку – інтернату витрат на їх утримання.

До психоневрологічного будинку-інтернату приймаються громадяни похилого віку та особи з інвалідністю віком старше 18 років із стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, надання медичної допомоги, комплексу реабілітаційних послуг і яким згідно з висновком лікарсько-консультативної комісії за участю лікаря – психіатра не протипоказане перебування в інтернаті, незалежно від наявності осіб, зобов’язаних за законом їх утримувати, або опікунів та піклувальників.

Влаштування до будинку – інтернату здійснюється згідно з путівкою на влаштування до інтернату, виданою Департаментом соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації особі, її опікуну або піклувальнику чи органу опіки та піклування, за наявності заяви та відповідного пакету документів.

З питань влаштування в будинки – інтернати необхідно звертатись до управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації за адресою: м.Здолбунів, вул. В.Жука, 1.

Управління соціального захисту населення
Здолбунівської райдержадміністрації
Анонси подій

Банери


Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031