Меню
Герої не вмирають
Банери

Внаслідок оптимізації загальноосвітніх навчальних закладів та з метою упередження негативних наслідків вивільнення педагогічних працівників Старомощаницької ЗОШ І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області, фахівцями  відділу взаємодії з роботодавцями Здолбунівського районного центру зайнятості 30 серпня 2016 року було організовано та проведено захід щодо інформування вивільнюваних працівників про їх права та державні гарантії.

На зустрічі з колективом школи, провідний юрисконсульт

Валентина Федорук надала консультацію щодо процедури скорочення штату працівників, змісту прав та державних гарантій працівників до початку їх фактичного звільнення. Зокрема, звернула увагу на те, що при відсутності роботи за відповідною професією чи спеціальністю, а також у разі відмови працівника від переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві працівник, за своїм бажанням, звертається за допомогою до служби зайнятості або працевлаштовується самостійно. Ознайомила з правами безробітних, видами матеріального забезпечення та умовами їх отримання, порядком надання послуг.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Олена Шевчук розповіла учасникам заходу про послуги, які надає служба зайнятості, можливості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Присутнім були надані матеріали щодо переліку професій, за якими здійснюється навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти; ознайомлено з переліком актуальних вакансій місцевого ринку праці, з порядком організації  громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Заключним етапом даного заходу було обговорення питання про те, які фахівці є найбільш затребувані на ринку праці, адже попереду пошук  “нової” роботи, потрібно підлаштуватися під потреби роботодавців, можливо і  перекваліфікуватися, та тримати руку на пульсі подій.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA