Меню
Герої не вмирають
Банери

У зв’язку із надходженням інформації про заплановане масове вивільнення працівників із Здолбунівської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Здолбунівської районної ради, фахівцями Здолбунівського районного центру зайнятості було організовано зустріч із працівниками.

Захід, який відбувся 3 травня у приміщенні Здолбунівської центральної районної бібліотеки, відвідали близько 50 працівників бібліотек.

Провідний юрисконсульт центру зайнятості Федорук Валентина  інформувала вивільнюваних працівників про їх права та державні гарантії, ознайомила з правами безробітних, видами матеріального забезпечення та умовами їх отримання, порядком надання послуг та технологією обслуговування громадян у службі зайнятості, презентувала послуги Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Окрема увага була приділена комплексу соціальних послуг, які можуть отримати громадяни, звернувшись до служби зайнятості, адже, якщо не можна уникнути вивільнення працівників, потрібно вирішувати проблему максимально можливого пом’якшення наслідків такого вивільнення.

Детальну інформацію щодо професійного навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації у Рівненському ЦПТО ДСЗ, переліку професій та термінів навчання присутні отримали від начальника відділу взаємодії з роботодавцями Шевчук Олени, а також ознайомились із переліком актуальних вакансій місцевого ринку праці.

Фахівці центру зайнятості відповіли на поставлені питання, переконливо аргументували, що після звільнення з роботи життя не закінчується, усі труднощі можна подолати, а отримати кваліфіковану допомогу можна у будь-який час у центрі зайнятості. Зокрема, це надання працівникам, які підлягають вивільненню, необхідної інформації, консультацій, послуг з професійно-психологічної реабілітації, профорієнтації, підбору вакансій та ін.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930