Меню
Герої не вмирають
Банери

Відповідно до Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», до 1 липня 2016 року усі багатоквартирні будинки, які перебувають на балансі ЖКП, мають прийняти рішення про УПРАВЛІННЯ БУДИНКОМ: обрати управляючу компанію або створити об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ).

Зі 193 багатоквартирних житлових будинків Здолбунова до складу ОСББ і ЖБК входять лише 52. Протягом трьох місяців мешканці 141 багатоквартирного житлового будинка Здолбунова мають провести загальні збори та вирішити, що робити з їхнім будинком. Проблема в тому, що значна кількість людей не знає, який тип управління будинком кращий. Чи можливо за таких умов сподіватися на ухвалення мешканцями міста УСВІДОМЛЕНОГО РІШЕННЯ?

Для того, щоб дати можливість мешканцям багатоквартирних будинків ухвалити усвідомлене рішення про вибір форми управління своїм будинком, роз’яснити переваги різних форм управління будинком та повноваження власників квартир згідно з оновленим законодавством, за сприяння Здолбунівської РДА буде проведено семінар.

На семінарі буде роз’яснено:

-кому належать багатоквартирні будинки;

-що таке управління та які послуги мають надаватися в будинку для його належного утримання;

-проведення поточного і капітального ремонтів, реконструкції, реставрації, технічне переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку;

-як розпоряджатися спільним майном: існуючі форми управління будинком і переваги кожної з них;

-як провести збори по визначенню форми управління будинком;

-визначення управителя та його повноважень, порядок відкликання управителя, затвердження та зміну умов договору з управителем;

-визначення плати за обслуговування та утримання будинку

Орієнтовна тривалість заходу  2-3 години.

Семінар проводить експерт з питань ЖКГ Сергій Пінчук, голова правління ГО “Агенція суспільного розвитку”.

При наявності зацікавленості, можливе залучення ще одного експерта з питань енергозбереження у багатоквартирних будинках.

Захід відбудеться орієнтовно у першій декаді травня про що буде додатково повідомлено всіх зацікавлених. Для кращої організації заходу просимо всіх, хто бажає прийняти участь у заході попередньо зголоситися до 01 травня 2016 року  за контактами, наведеними нижче.

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального-господарства райдержадміністрації, тел. 2-23-30, електронна адреса: zdol_architec@ukr.net

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери