Меню
Герої не вмирають
Банери

Про правильний вибір професії та можливості навчання у Національному університеті водного господарства та природокористування 20 жовтня інформували учнів випускних класів  Мізоцького та Білашівського навчально-виховних комплексів Здолбунівського району.

cimg3072

До акції «Випускник» приєдналася професор кафедри трудових ресурсів та підприємництва Національного університету водного господарства та природокористування Міщук Галина Юріївна. Метою її приїзду було інформування учнів про можливості навчання у навчальному закладі.

«Національний університет водного господарства та природокористування – заклад, якому виповнився вже 101 рік. Маючи власні традиції навчання та всебічного розвитку талантів студентів, рада запросити на навчання наших абітурієнтів» – розпочала свій виступ Галина Юріївна. Для учнів випускних класів пані Галина провела чудову відеопрезентацію про напрями навчання в одному з найбільших вищих навчальних закладів регіону, який має найбільший досвід підготовки фахівців за спеціальностями, які затребувані не лише на регіональному ринку праці, але й за його межами. Учні дізнались про інфраструктуру закладу, можливості дозвілля та розвивального відпочинку, сфери застосування своїх талантів незалежно від обраної спеціальності. Разом з тим,  майбутнім абітурієнтам була надана інформація про підготовку фахівців економічних та управлінських спеціальностей в Навчально-науковому інституту економіки та менеджменту НУВГП.

cimg3081

«Управління персоналом та економіка праці, як одна професій, що незмінно користується попитом на ринку праці, стала багато в чому відкриттям для учнів. Але інтерес до цього напрямку є виправданим, зважаючи на можливості працевлаштування, наукові перспективи та роботу випускової кафедри у напрямку посилення практичної підготовки студентів. Сьогодні ж ми готові запропонувати учням безкоштовну додаткову освіту з економіки вже за час навчання у школі: кожен учень отримає запрошення приєднатись до сторінки кафедри трудових ресурсів і підприємництва у Фейсбук, слідкувати за новинами і приєднатись до слухачів школи HR – менеджменту, яка розпочне свою роботу вже у лютому 2017 року», – ділилася додатковою інформацією пані Галина із педагогічним колективом навчального закладу.

А з учнями 9-х та 10- класів працювала начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус. Вона провела учням профорієнтаційні «Уроки реального трудового життя».  Учням була надана інформація про світ професій та їх кількісні зміни у зв’язку із варіаціями характеру та змістом праці, про їх розподіл за знаряддям праці, було пройдене психологічне тестування на визначення інтересів та нахилів до типу професій. Для індивідуального самовизначення дітям були роздані адреси профорієнтаційних сайтів, широко обговорювалися складові основної формули вибору професії «Хочу. Можу. Треба». Завершувалися уроки проведенням розважально-пізнавального конкурсу «Дешифратор» за відгадування назв професій.