Меню
Герої не вмирають
Банери

На підтримку аграріїв у державному бюджеті закладено 4 млрд грн.

«Після завершення консультацій з профільними асоціаціями ми виокремили ті напрями, які, з одного боку, є актуальними та економічно-ефективними для аграрної галузі, а з іншого – відповідають запитам самих сільгоспвиробників», – зазначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

Зокрема, передбачені такі напрямки:

·державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції;

·фінансова підтримка розвитку фермерських господарств;

·часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;

·фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів;

·фінансова підтримка розвитку садівництва, виноградарства та хмелярства;

·надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки через механізм доплати на користь застрахованих осіб – членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«Напрям «здешевлення кредитів сільськогосподарським товаровиробникам для купівлі землі сільськогосподарського призначення» буде додано до програми підтримки сільгоспвиробників після схвалення народними депутатами законопроєкту щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», – додав Тарас Висоцький.

Визначення скільки коштів на який напрям піде з передбачених 4 млрд грн відбудеться відповідно до внутрішнього наказу Мінекономіки.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031