Меню
Герої не вмирають
Банери

Кабінет Міністрів України у межах продовження реформи системи освіти в Україні змінює підходи до управління системою професійно-технічної освіти, переглядає принципи її фінансування і запроваджує поняття регіонального замовлення, яке дасть змогу максимально зблизити вимоги роботодавців та освітні можливості. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду 11 квітня.

«До промисловості України сьогодні є величезний інтерес. Процес розпочинається. Але перше питання, на яке треба дати відповідь – підготовка кадрів, – зазначив Глава Уряду. – Ми вводимо поняття регіонального замовлення кадрів – це реальне замовлення на підприємства».

Він наголосив, що стратегічною метою урядових програм розвитку є, серед іншого, створення робочих місць в Україні, забезпечення гідних заробітних плат, аби українці не шукали кращої долі десь по світу, а залишалися у своїх містах. Саме тому потрібно дати людям гідні освіту і роботу.

Володимир Гройсман нагадав, що цьогоріч на потреби профтехосвіти, на створення освітніх центрів Уряд виділив 100 млн. Це дасть змогу збільшити кількість таких центрів і розширити перелік тих професій, за якими ведеться підготовка.

«Нам треба зупинити трудову міграцію і створити умови, аби люди залишалися в Україні. За кілька років питання можна вирішити. Завдання – висока зарплата, якісний рівень робочих місць».

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериСерпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031