Меню
Герої не вмирають
Банери

За участю керівника громадської організації «Психологічна служба Євромайдану» Яковлєвої Ольги Іванівни 03 листопада 2016 року у стінах Здолбунівського районного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями Здолбунівщини на тему: «Учасник АТО на Вашому підприємстві. Успішна співпраця». Пані Ольга – член групи Центру допомоги учасникам АТО при Рівненській облдержадміністрації, кризовий психолог. Вона ознайомила присутніх з проблемами, які найчастіше виникають у демобілізованих учасників АТО, з методами та можливостями їх вирішення. Учасники семінару активно задавали питання, адже щодня зіштовхуються з проблемами демобілізованих, так як у них працюють колишні воїни.

На даному заході була присутня начальник відділу пільг управління соціального захисту населення Здолбунівської райдержадміністрації Ковтонюк Вікторія Миколаївна, яка розповіла присутнім, на які пільги мають право учасники АТО, та на яке медичне обслуговування, реабілітацію та протезування можуть розраховувати військові. Також увагу було зосереджено на можливостях Клеванського шпиталю в отриманні повного комплексу медичних послуг.

Одночасно фахівці відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості ознайомили запрошених зі змінами в законодавстві, зокрема щодо  норми статті 14 Закону України «Про зайнятість населення», якою встановлено додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню учасникам бойових дій, що брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення;  та про можливість отримати компенсацію у розмірі єдиного внеску в разі працевлаштування зазначеної категорії з числа безробітних на нові робочі місця.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери