Меню
Герої не вмирають
Банери

Таку назву мав семінар для безробітних Здолбунівського районного центру зайнятості – демобілізованих військовослужбовців, які брали участь у антитерористичній операції. Проводила семінар керівник громадської організації «Психологічна служба Євромайдану», член робочої групи Центру допомоги учасникам АТО при Рівненській облдержадміністрації Яковлєва Ольга Іванівна.

Необхідність нашої зустрічі полягає в тому, що у країні йде війна. Це стосується кожного громадянина нашої держави, а особливо Вас, які її бачили із середини, – розпочала свій захід Ольга Іванівна. – Протягом вже кількох років у населення змінюється ставлення, бачення ситуації в державі та психологічний стан. Для тих, хто був там, основним пріоритетом було життя, повернення живим додому, до рідних та друзів. Повернувшись додому, кожен з Вас змінився психологічно та емоційно. Як володіти собою у стресових ситуаціях, стримувати емоції та володіти собою у різних життєвих обставинах, ми сьогодні з Вами і поговоримо, зазначила пані Ольга.

У продовж семінару тренер піднімала багато проблемних питань для обговорення, з якими зустрічаються учасники АТО, та наводила приклади щодо їхнього вирішення. Основними з них були вміння володіти емоціями, агресією та шляхи знаходження порозуміння у сім’ях: з дружинами, дітьми та друзями.

Учасники семінару отримали інформаційні бюлетені громадської організації «Спілка учасників АТО і захисників Вітчизни м.Рівне та Рівненської області – ГОРИНЬ» з корисною інформацією про права учасників АТО та з координатами служб, які займаються вирішенням цих питань у Рівненській області.

Фахівці центру зайнятості вже неодноразово співпрацювали з громадською організацією «Психологічна служба Євромайдану» з метою надання психологічної та інформаційної підтримки нашим землякам.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери