Меню
Герої не вмирають
Банери

Фахівця Здолбунівського районного центру зайнятості керівництво Мізоцької спеціальної школи-інтернату І-ІІ ступеня запросило взяти участь у щорічних зборах, які були присвячені підведенню підсумків профорієнтаційної роботи з учнями випускного класу. На зборах були присутні учні 10-го випускного класу, вихователь, класний керівник, психолог, заступник директора з виховної роботи та вчителі – предметники.

Метою заходу, який мав назву «Усвідомлений вибір професії – запорука життєвого успіху», було ознайомлення учнів з вибором майбутньої професії, застереження від помилок при виборі професії, допомога у підборі навчального закладу.

Спільно з вихователем Оксаною Олексіївною учні пригадали усі кроки поступового отримання інформації про світ професії, їх значення для людини, розподіл професій за типами, про вимоги до професій. Для закріплення матеріалу діти підготували твір «Я хочу бути …, тому що…». У своїх виступах учні ознайомлювали присутніх з вибраною професією, її вимогами та актуальністю. Вибір професій охоплював кілька основних галузей економіки: будівельну, харчову та сферу обслуговування.

«Приємно бути на цьому заході, багатьох учнів пам’ятаю з молодших класів, а сьогодні вони вже випускники, – розпочала свій виступ начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус. – Кілька разів на рік ми обов’язково проводимо з учнями Вашого навчального закладу профорієнтаційні заходи різного формату: акції «Випускник», уроки «Шлях до реального трудового життя», для молодшої та середньої ланки уроки «Подорож у світ професій», професіографічні екскурсії, вікторини, тренінги та ярмарки професій. Я думаю отриманні знання від цих заходів протягом кількох років сьогоднішні випускники врахували у виборі професії.» Надія Степанівна за допомогою слайдів нагадала учням їх шлях пізнання світу професій та самовизначення, який вони пройшли, щоб зробити останній вибір. Детальніше був зроблений акцент щодо інформування учнів про наявні навчальні заклади області, де можна здобути ті професії, про які учні ділилися з присутніми у творах. У цьому допоміг «Довідник навчальної мережі Рівненщини».

Проходження «Психогеометричного тесту» викликало жваве та веселе обговорення результатів, у якому брали участь не лише школярі, але і педагогічні працівники.

Після побажань учням щодо здійснення усіх їхніх мрій, був продемонстрований мультфільм «Як знайти своє покликання».

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери