Меню
Герої не вмирають
Банери

За даними Рівненського обласного гідрометцентру 5 – 6 жовтня, на Рівненщині очікуються пориви західного вітру від  25 до 30 метрів за секунду.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства Здолбунівської райдержадміністрації просить усіх жителів району бути вкрай уважними та обережними.

Водіїв і власників транспортних засобів закликаємо обмежити кількість виїздів на автошляхи.

Пам’ятайте, що сильні пориви вітру можуть спричинити падіння дерев на проїжджу частину та сприяти виникненню дорожньо-транспортних пригод.

Також, слід пам’ятати, що сильні пориви вітру можуть спричинити обриви ліній електропередач. За таких обставин не слід намагатися усунути аварію самотужки, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом.

Про пошкодження електромережі слід повідомити відповідні служби або чергового аварійно-рятувальної служби за телефоном «101».

За інфомрацією Здолбунівського РЕМ ПАТ “Рівнеобленерго” станом на 09.00 год. 06 жовтня  відключено 3 лінії електромереж по 10 кВт, частково без світла залишається  20 населених пунктів району.

З метою відновлення електропостачання працює 5 бригад Здолбунівського РЕМ ПАТ “Рівнеобленерго”.