Меню
Герої не вмирають
Банери

25 вересня 2017 року на прохання ТОВ “Морган Феніче” фахівцями Здолбунівського районного центру зайнятості було організовано міні-ярмарок вакансій щодо підбору працівників на посаду швачки, складальника деталей та виробів, верстатника деревообробних верстатів.

ТОВ «Морган Феніче» в Україні працює з червня 2012 року і виробляє м’які меблі на експорт. На виробництві працює чимало мешканців міста Здолбунів, а також прилеглих сіл району. Робітники забезпечені транспортуванням від підприємства за такими напрямами: Глинськ — П’ятигори — Богдашів — Квасилів, Мізоч — Квасилів, Новомильськ — Здовбиця — Здолбунів — Квасилів. Підприємство розширює свої площі, збільшує обсяги виробництва, а отже – активно шукає нових робітників.

Для залучення широкого кола учасників, зокрема мешканців мізоцької зони, ярмарок відбувся на території Білашівської сільської ради, за участю голови сільської ради Василя Зайшлого, директора Здолбунівського районного центру зайнятості Сергія Бабича та представників роботодавця.

Про підприємство та особливості працевлаштування на вакантні робочі місця, зокрема умови праці, режим роботи  присутнім розповіла директор департаменту персоналу ТОВ “Морган Феніче” Самчук Олена Володимирівна, яка також надала вичерпні відповіді на питання, які виникли в ході спілкування.

По суті, робота сама прийшла до мешканців Білашівської сільської ради та навколишніх сіл. Адже виїзний  ярмарок – це гарна можливість якнайкраще себе зарекомендувати  роботодавцю та реальний шанс безробітним знайти роботу.

Сподіваємося, що результат не змусить себе довго чекати, адже бажаючих поповнити ряди фабрики, вже завтра чекають на підприємстві для ознайомлення з місцем роботи. Загалом з початку 2017 року за сприяння Здолбунівського центру зайнятості на ТОВ “Морган Феніче” працевлаштовано 14 осіб.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930