Меню
Герої не вмирають
Банери

На базі Дерманського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» 23 лютого 2017 року відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів суспільних предметів з теми : «Формування комунікативних умінь і навичок учнів у процесі вивчення історії шляхом впровадження інноваційних технологій навчання».

Учителі району у закладі відвідали відкритий урок у 7 класі «Монгольська навала на українські землі», який на високому методичному рівні провела вчитель історії Мартинюк С.І.,
продемонструвавши колегам використання різноманітних форм, методів і прийомів навчання. Під час засідання Світлана Іванівна поділилася з колегами власним досвідом роботи з підбору завдань для формування комунікативної компетенції школярів.

Також до уваги педагогів району вчителем історії Нечипорук Т.Л. було представлено позакласний захід: історичний КВК «Козацький кіш». Учитель творчо підійшла до підготовки заходу і представила для колег сучасний інтерактивний захід, який показав, що вдало організована колективна позакласна робота з учнями є хорошою формою засвоєння історичного матеріалу.

Також для членів районного методичного об’єднання висвітлила питання «Реалізація компетентнісного підходу у процесі вивчення суспільних дисциплін» методист районного методичного кабінету Н. Паламар.

Членами гуртка «Юний краєзнавець» проведено екскурсію виховними центрами школи.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери