Меню
Герої не вмирають
Банери

В Здолбунівському районі триває ремонт доріг.

Так, не зважаючи на наявність організаційно-технічних проблем, триває ремонт дороги з с. Півче до смт. Мізоч.

Підрядник вже виконав роботи в с. Півче та продовжуватиме роботу в напрямку селища, хоча зробити ще належить суттєво більше, ніж зроблено.

За кошти районного бюджету триває укладання асфальту на двохсотметровій ділянці дороги в центрі с. Нова Мощаниця.

29 серпня розпочався ремонт ділянки дороги у с. Здовбиця по вул. Четвертій.

На місці, через яке інколи відмовляються їхати маршрутки, найближчими днями теж буде покриття асфальтною сумішшю. Роботи проводяться за кошти районного та сільського бюджетів.

За кошти Копитківського сільського бюджету у найближчий час буде розпочато ремонт  ділянки дороги в с. Новомильськ по вул Центральній.

Буде укладено асфальт на незначних за протяжністю ділянках доріг і в деяких інших населених пунктах нашого району. Планується також підсипка окремих доріг білощебеновою чи цементною сумішшю.

Сподіваємося, що в цьому році буде зроблено і першочергову в районі дорогу – Здолбунів – Глинськ – Стеблівка. Тендер на вказаний шлях проведено. Серед шести його учасників було визначено переможця – Рівненський облавтодор, який зобов’язується зробити дорогу за понад 12 млн. грн. при оголошенні стартової ціни у понад 17 млн.

Як зазначив голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук, в районі немає таких доріг, які ще в більш-менш пристойному стані та можуть почекати кращих часів. Разом з тим, дороги у нашому районі не робилися з десяток років, і за рік важко зробити усе, по чому вже давно не можна ні йти, ні їхати. Окрема тема – вартість будівництва, яка вимірюється мінімум сотнями тисяч гривень. Для районного бюджету це чималі кошти. Щось робимо в цьому році. Щось плануємо на наступний рік. З різних джерел. Так, в с. Буща є логіка класти асфальт не за районний ресурс, а за кошти з так званої зони спостереження ХАЕС. Це й плануємо у 2018 році. Однозначно, першочергово мають робитися центральні дороги, по яких здійснюється  рух  громадського транспорту.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031