Меню
Герої не вмирають
Банери

Міністерство юстиції України впродовж останніх років створило одну з найрозвинутіших у світі систем надання безоплатної правової допомоги громадянам, які не можуть собі дозволити приватного адвоката. Цього року ініційовано наступний її етап – підвищення рівня знань українців про свої права та запуск всеукраїнського проекту «Я маю право!».

7 червня 2017 року Міністерство юстиції України разом із  партнерами з Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine дали старт всеукраїнському проекту «Я МАЮ ПРАВО!», завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати. Важливо, що проект передбачає механізми покарання тих чиновників, які грубо порушуватимуть права українців.

Мета проекту  – сформувати нову правову культуру у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави. Стратегічним завданням довгострокової національної програми “Я МАЮ ПРАВО!” є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права.

Саме знання громадянами своїх прав і вміння їх захистити є найкращим способом протистояти сваволі чиновників та органів правопорядку.

Цього року у рамках проекту планується інформування та надання прикладних рекомендацій населенню шодо захисту прав громадян за 3 напрямками:

-Права громадян у сфері правосуддя;

-Захист права власності;

-Формування вмінь протистояння побутовій корупції, зокрема – у вищих навчальних закладах.

Кожен громадянин, який звернувся у відділ державної реєстрації актів цивільного стану має право на отримання  кваліфікованої  консультації  та поради  з питань цивільного, сімейного законодавства.

 

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728