Меню
Герої не вмирають
Банери

26 листопада в Здолбунівській гімназії було презентовано інтерактивну панель EDPro – набір обладнання, програмного забезпечення та сервісів, яка розроблена з метою удосконалення сучасної освіти і може бути миттєво інтегрованою в існуючий навчальний процес.

Вартість закупленого обладнання складає 121,7 тис. грн.

В презентації взяли участь в.о. голови Здолбунівської райдержадміністрації Леонід Власюк, його заступник Сергій Гридін, заступник голови районної ради Олександр Бухало та проректор із зовнішніх зв’язків і моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Іван Вєтров.

Також у навчальному закладі проведено семінар-практикум на тему «STEAM-освіта як основа педагогіки партнерства у формуванні ключових компетентностей учнів».

Під час семінару освітян району ознайомили з практикою реалізації інноваційних технологій в гімназії та з використанням електронних освітніх ресурсів нового покоління в освітньому процесі.

Проректор із зовнішніх зв’язків і моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Іван Вєтров поділився досвідом з присутніми впровадження інноваційних рішень в закладах освіти Рівненщини.

Для учасників семінару представниками проекту проведено практичний тренінг “MozaBook – інтерактивне навчання №1 в Україні” з використанням інтерактивної панелі.

Можливості MozaBook урізноманітнюють інструментарій шкільних уроків за рахунок численних ілюстраційних, анімаційних і творчих презентаційних матеріалів. Видовищні інтерактивні елементи й вбудовані додатки, призначені для розвитку навичок, проведення дослідів й ілюстрування, пробуджують зацікавленість учнів і допомагають в більш легкому засвоєнні навчального матеріалу.

 

 

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930