Меню
Герої не вмирають
Банери

1 серпня 2017 року запрацював  Фонд соціального страхування України, який утворився внаслідок злиття двох Фондів – Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України  та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

В Здолбунівському районі створено відділення Управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України у Рівненській області, яке здійснює державне соціальне страхування на території Здолбунівського, Острозького районів та міста Острог.

Новоутворене  Здолбунівське  відділення  забезпечує виконання усіх функцій та завдань, визначених Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Одними з основних напрямків діяльності відділення є  проведення фінансування заяв – розрахунків для виплати матеріального забезпечення застрахованим особам (допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання) та страхових виплат застрахованим особам чи особам, які мають на це право,  у разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

Здолбунівське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області доводить до відома всіх  страхувальників,  що фінансування  страхувальників для надання матеріального забезпечення здійснюється, як і раніше, на основі заяви – розрахунку для надання матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду. За цей короткий період діяльності новоствореної структури профінансовано 92 заяви – розрахунки  по 216  страхових випадках  на загальну суму 564,9 тис. грн., з них:

30 випадків – допомога по вагітності та пологах на суму 300,9 тис. грн. ;

28 випадків –  невиробничий  травматизм  на суму 45,3 тис. грн.;

5 випадків – догляд  за хворою дитиню на суму 4,2 тис. грн.,

153 випадки  пов’язані з захворюваннями застрахованих осіб на суму 214,5 тис.  грн.

Фінансування страхувальників для виплат матеріального забезпечення застрахованим особам здійснюється з дотриманням термінів  для проведення фінансування передбачених  Законом України “Про загальнообов”язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105-ХІУ (в редакції від 28.12.2014).

Робота з надання працівниками Здолбунівського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування соціальних послуг і надалі буде спрямовуватись на постійне системне забезпечення соціального захисту застрахованих осіб та членів їх сімей, а також сприятиме  стабілізації соціальних процесів у суспільстві.

 

Завідувач сектрору експертизи тимчасової

непрацездатності                                                                       Л.О.Мельник

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031