Меню
Герої не вмирають
Банери

У Здолбунівській районній філії Рівненського обласного центру зайнятості провели семінар-тренінг «Оволодій ситуацією» для учнів випускної групи перукарів державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту».

Метою заходу було підвищення інформованості майбутніх перукарів та манікюрників щодо особливостей працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів, соціальних гарантій, та удосконалення знань і умінь з техніки пошуку роботи.

Про основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання, умови призначення та розмір виплати допомоги по безробіттю незастрахованим особам, права та обов’язки безробітного розповіла гостям заходу начальник відділу активної підтримки безробітних Надія Білоус.

Також присутнім розповіли про сучасні зміни у сфері зайнятості, від чого залежить успіх у пошуку роботи, основні джерела вакансій, резюме та його застосування, техніку спілкування з роботодавцем, рекомендації, як утриматися на новій роботі та наслідки тіньової зайнятості.

Про соціальні гарантії щодо працевлаштування та захист прав випускників професійно-технічних навчальних закладів розповіла учням провідний юрисконсульт районної філії Валентина Федорук.

Учасниці семінару-тренінгу отримали інформаційні матеріали про перелік професій, якими можна оволодіти у службі зайнятості, бланки резюме. А при виникненні необхідності отримання юридичної консультації для захисту своїх прав учні можуть скористатися виданими буклетами «Безоплатна правова допомога».

Анонси подій
Банери

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930