Меню
Герої не вмирають
Банери

29 березня на базі Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів християнської етики «Формування в учнів цілісної картини світу у змісті та практиці сучасної освіти, через вивчення християнської етики».

Відкрив засідання директор закладу С. В. Радіонов, презентувавши роботу школи. З традиціями виховної системи учасників засідання ознайомила заступник директора з виховної роботи Л. В. Нижник. А вчитель християнської етики Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. Н. М. Сірик розповіла про форми, методи, прийоми роботи на уроках християнської етики, які сприяють успішному формуванню життєвої компетентності школярів та прищепленню їм ціннісного ставлення до сім’ї, Батьківщини.

Методист районного методичного кабінету Н. В. Паламар акцентувала увагу на тому, щоб при викладанні предмета вчителі використовували міжпредметні зв’язки, дбали про всебічний розвиток учнів.

Потому учні навчального закладу під керівництвом учителя християнської етики Н. М. Сірик презентували учасникам засідання виховний захід «Подорож на Голгофу». Учасники районного методичного об’єднання та діти пройшли маршрут: сад Гефсиманський, палац первосвященика Кайяфи, палац прокуратора Пилата, Голгофа, могила в саду; стали очевидцями події двотисячолітньої давності. Захід не залишив байдужим жодного вчителя.

У засіданні також взяв участь настоятель Свято Михайлівського храму с. Здовбиця о. Валерій, який у своєму виступі наголосив на тому, що саме вчителі християнської етики відповідають за моральний і духовний стан душі дитини, формують духовну особистість.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериВересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30