Меню
Герої не вмирають
Банери

Засідання районного методичного об’єднання учителів суспільних предметів з теми «Формування патріотизму підростаючого покоління – одне з основних завдань школи» відбулося 8 травня на базі Копитківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

У методоб’єднанні, проведеному з метою вдосконалення професійної майстерності, підвищення рівня загальної дидактичної та методичної підготовки педагогів, взяли участь 19 учителів із закладів освіти району.

Відкрила засідання директор школи Л. В. Василюк, яка презентувала роботу закладу, розповіла про перспективи і завдання школи, а також провела екскурс в історію школи і села. У всіх учасників районного методичного об’єднання залишилися гарні враження після відвідування шкільного музею.

Методист районного методичного кабінету Н. В. Паламар висвітлила питання підготовки до ЗНО-2019, акцентувала увагу на таких питаннях: формування в учнів навиків роботи з тестами; техніку виконання тестів; аналіз тестового зошита пробного ЗНО-2019 з історії України.

З метою вшанування світлої пам’яті героїв Другої світової війни, виховання у школярів почуття патріотизму, національної свідомості та гідності учителі історії Л. Ф. Гук та Н. П. Стрілецька провели для гостей та школярів відкритий виховний захід, упродовж якого розповіли, яку дорогу ціну заплатив український народ у найстрашнішій за всю світову історію війні, про велику мужність нашого народу, про сучасних героїв, які поклали своє життя на Сході України.

Учасники заходу висловили подяку адміністрації закладу та вчителям історії за високий рівень проведення методичного об’єднання.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подійБанериСерпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031