Меню
Герої не вмирають
Банери

01 грудня 2017 року в м. Луцьк відбувся Всеукраїнський турнір на призи першого майстра спорту з важкої атлетики на Волині А.Л.Хвесика серед юнаків та дівчат 2002 р.н. і молодші.

У турнірі взяли участь учні відділення важкої атлетики Здолбунівської дитячо-юнацької спортивної школи.

У ваговій категорії до 45 кг. 2 місце посів учень Здолбунівської гімназії Крашановський Павло.

У ваговій категорії до 50 кг. 2 місце посів учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №1 Демчишин Максим.

У ваговій категорії до 56 кг. золоту медаль виборов учень Здолбунівської гімназії Устименко Василь.

У ваговій категорії понад 62 кг. 3 місце посів учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. № 5 Кулеша Ігор.

6 місце у ваговій категорії до 69 кг. посів учень Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. № 1 Ковалець Андрій.

На фото: зліва на право (Крашановський Павло, Демчишин Максим, Марчук Дмитро Володимирович, Устименко Василь та Кулеша Ігор)

01-03 грудня 2017 року в тому ж таки м. Луцьк проходив чемпіонат центральної ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з важкої атлетики.

Здолбунівські важкоатлети підтвердили свою майстерність.

У ваговій категорії до 77 кг. 1 місце виборов студент ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту», майстер спорту України Смочек Віталій.

1 місце у ваговій категорії  до 85 кг. посів майстер спорту України  Шемчук Дмитро та переможцем у ваговій категорії до 94 кг. золоту медаль виборов кандидат у майстри спорту Савків Богдан.

Підготували спортсменів Заслужений тренер України, майстер спорту Гордійчук Володимир Григорович, тренер з важкої атлетики ДЮСШ майстер спорту Марчук Дмитро Володимирович та майстер спорту міжнародного класу Астахов Сергій Володимирович.