Меню
Герої не вмирають
Банери

З метою розвитку творчих здібностей учнів, їх естетичних смаків, взаєморозуміння, сприяння комунікації між хлопцями та дівчатами 9 березня 2018 року було проведено свято для учасників гуртків клубів за місцем проживання «Хто зверху». Свято проходило на відкритому просторі «Зелений газон» у приміщенні Здолбунівської районної бібліотеки для дітей та юнацтва.Захід організований відділом у справах молоді та спорту Здолбунівської районної державної адміністрації спільно з ГО Християнська спілка молоді Здолбунова.

Також долучилися до цього свята і фахівці Здолбунівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Перед основним дійством з дітьми спілкувалася завідувач сектором активної підтримки безробітних Надія Білоус про знання світу професій.  Під час заходу панувала активна атмосфера, адже відбувалися пізнавально-розважальні конкурси на відгадування професій за допомогою анаграм, ребусів та цікавих вправ, що вимагали від дітей зосередженості уваги, пам’яті, логічного мислення та уяви.

Продовжилося свято грою «Хто зверху», яке передбачало змагання двох команд: дівчат та хлопців, які мали можливість продемонструвати свою логіку, ерудованість та кмітливість.

Не доводилося сумувати і глядачам конкурсної програми, адже вони також мали змогу допомогти своїй команді додатковими балами, взявши участь у конкурсах.

Захід пройшов у дружній, веселій, творчій атмосфері. Усі отримали пам’ятні призи, а глядачів запросили до солодкого столу. І все тому, що перемогла — ДРУЖБА.

День був вдалим як для учасників і вболівальників, так і для організаторів свята.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери