Меню
Герої не вмирають
Банери

13 квітня, о 10.00 год. при голові Здолбунівської райдержадміністрації Сергію Кондрачуку була проведена нарада з керівниками бюджетних установ та організацій району по питанню щодо впровадження, налагодження роботи лікарняних кас.

З інформацією про діяльність громадської організації «Лікарняна каса Рівненської області» виступив виконавчий директор організації Олексій Опанасюк, який розповів присутнім, що на території Рівненської області громадська організація діє з 2009 року. Відповідно до розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 4 жовтня 2010 року № 450 «Про взаємодію органів влади, закладів охорони здоров’я з лікарняними касами» на договірних засадах створена розгалужена сітка аптечних та лікувально-профілактичних закладів області з якими співпрацює організація.

DSC_0003

DSC_0004

Медичне забезпечення своїх членів лікарняна каса здійснює за умови їхнього лікування тільки на рівні стаціонару та денного стаціонару в усіх лікувальних закладах, незалежно від форми власності. Здійснює оплату необхідних обстежень, у тому числі МРТ, КТ і досліджень у лабораторії «ДІЛА». При цьому, обсяг фінансового відшкодування витрат на лікування та особи, на яких він поширюється, залежить від розміру членських внесків і програми, учасником якої є член громадської організації «Лікарняна каса Рівненської області» та інше.

Слід зауважити, що ГО «ЛКРО» постійно проводить моніторинг вартості лікувально-діагностичних процесів, враховує потреби населення та гнучко на них реагує, пропонуючи вигідні програми.

У свою чергу, присутні керівники бюджетних установ звернулися до представника громадської організації з проханням провести інформаційно -роз’яснювальну роботу в установах та організаціях району, з метою надання повної інформації про переваги функціонування лікарняних кас на сьогоднішній день, як добровільного медичного соціального страхування.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери