Меню
Герої не вмирають
Банери

23 березня 2016 року, об 11.00 год. в залі засідань Здолбунівської районної ради розпочала свою роботу науково-практична конференція «Система тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES’16)», яка зібрала фахівців галузі енергетики та енергетичних систем та присвячена науково-практичним, технічним, економічним і екологічним проблемам енергоефективності.

Тематичні напрямки проведення конференції: концепція сталого розвитку теплової енергетики; відновлювальні низько-вуглецеві джерела енергії, в т.ч. із використанням місцевих видів палива та відходів деревини; енергоефективність систем теплової генерації; проблема якості електроенергії та підвищення ефективності її використання; автономні та локальні системи генерації електроенергії; енергоаудит та енергосервісні послуги.

Учасники конференції мали змогу ознайомитися з новітніми розробками в галузі енергетики та обговорити актуальні питання, зокрема: впровадження твердопаливних котлів «Gefest-profi U»; заміщення природного газу місцевими видами палива (та його підготовка) на котельні Здолбунівської центральної районної лікарні; підвищення ефективності використання природного газу за рахунок монтажу котельні «Вісман Вітоплекс» по вул.Шевченка 202, м.Здолбунів та впровадження ПІТ; про результати енергозаощадження «Волинь-Цемент» філії ПАТ «Дікергофф Цемент України»; енергоефективність реалізації енергозберігаючого проекту із встановленням вузла обліку та регулювання споживання теплової енергії в Здолбунівській ЗОШ I-III cт. № 3 та інших бюджетних установах району в 2015 році та завдання на 2016 рік.

В конференції взяли участь: Гуз В.П. – заступник директора департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської облдерж-адміністрації, Власюк Л.П. – в.о. голови Здолбунівської райдержадміністрації, Снєжкін Ю.Ф. – в.о. директора Інституту технічної теплофізики НАНУ, член-кореспондент НАНУ, професор, доктор технічних наук, керівники підприємств, усанов та організацій.[print_gllr id=2954]

Організатори конференції: Інститут технічної теплофізики Національної академії наук України, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Інститут енергозбереження і енергоменеджменту, Науково-дослідний інститут прикладної електроніки, департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енерго-ефективності Рівненської облдержадміністрації.

В рамках заходу учасники конференції відвідали об’єкти, соціальної інфраструктури, підприємств теплового господарства та виробничої сфери Здолбунівського району, обмінялися досвідом щодо впровадження автономних і локальних систем генерації електро- та теплової енергії.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930