Меню
Герої не вмирають
Банери

5 квітня 2016 року вдруге відбулась зустріч голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука з керівниками та представниками аптечних мереж, які працюють в нашому районі.

Зустріч була ініційована керівником району після проведеного в аптеках Здолбунова аналізу результатів моніторингу цін на деякі ліки, який засвідчив, що у різних аптечних закладах вони відрізняються дуже суттєво.DSC_0279DSC_0277
Голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук спілкувався з фармацевтами про ціни на ліки, їх якість та перспективи фармацевтичної галузі в цілому.

Фармацевти переконували, що така різниця в закупівельних цінах на ліки виникла тому, що на їх вартість впливає курс долара. Разом з тим, представники аптечних мереж запевнили, що дотримуються відповідної постанови Уряду та не піднімають націнки вище за 25 відсотків і що контроль за дотриманням цієї норми регулярно здійснюють відповідні органи.

Також було піднято питання щодо збільшення виділення коштів для отримання безкоштовних ліків ліквідаторами аварії на ЧАЕС в аптечних закладах району.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери