Меню
Герої не вмирають
Банери

У середу, 6 квітня 2016 року, за ініціативи голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука відбулась зустріч з перевізниками Здолбунівського району (в тому числі маршруту «Рівне-Здолбунів»).

На зустрічі також були присутні представники громадських організацій, які об’єднують різні категорії пільговиків, представники структурних підрозділів Здолбунівської райдержадміністрації, ЗМІ.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Під час підготовчої роботи було визначено, якими законами та документами регулюється перевезення пільгових категорій громадян і його фінансування. Абсолютна більшість категорій пільговиків їздять безкоштовно відповідно до певних Законів України.1

Проте, це не стосується основної категорії (95% від усіх пільговиків) – пенсіонерів. Їхній безкоштовний проїзд регулюється постановою КМУ № 354 від 17 травня 1993 року .2

Як стало відомо, ВРУ проголосувала за зміни до Закону про держбюджет, де пропонувалося виділити 1,7 млрд. грн. на пільгове перевезення. Проте, 4 квітня Президент України наклав на вказаний законопроект вето. У 2015 році держава відшкодувала перевізникам Здолбунівщини 436 тис. грн. за перевезення пільговиків, що становить 25% від заявленої перевізниками суми. Головою Здолбунівської райдержадміністрації було висунуто зустрічну пропозицію щодо оплати пенсіонерами 50% вартості проїзду, яку перевізники не погодили. Таким чином, з огляду на ситуацію, що склалася, голова Рівненського обласного осередку Асоціації перевізників Омельчук С.І. озвучив рішення проведених загальних зборів перевізників Рівненщини, згідно якого перевізники готові возити безкоштовно, не розраховуючи на компенсацію з Держбюджету, конкретні категорії громадян.

Вказаний перелік є досить вичерпним та враховує більшість пільгових категорій .3

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери