Меню
Герої не вмирають
Банери

21 лютого 2018 року для роботодавців Здолбунівщини відбулася презентація можливостей Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. На заході були присутні роботодавці швейного напрямку, а також сфери торгівлі.

Старший майстер Майя Сульжик (навчальне відділення, вул. Підкови, 17а) проінформувала учасників заходу про можливості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, можливість як повноцінного, так і стислого навчання, навчання в групах та індивідуальних занять, оцінювання результатів неформального навчання за професією «Кухар», дистанційного навчання (онлайн-уроки з досвідченим викладачем).

Навчальними класами та лабораторіями (навчальне відділення, вул. Пирогова, 8) роботодавців провів старший майстер Віктор Красовський.

Він відзначив, що на сьогодні програміст – найбільш затребувана та оплачувана професія, тому слухачі після закінчення навчання, як правило, відразу працевлаштовуються. А рівень їх підготовки достатньо серйозний. Цьому сприяють потужно оснащені навчальні місця (3D-проектор, 3D-принтер, сучасна комп’ютерна техніка, прогресивні методи навчання). Увагу роботодавців привернув 3D-принтер, його можливості та принцип дії.

Також роботодавці оглянули навчальний міні-маркет, магазин непродовольчих товарів та кабінет спецтехнологій, побували на заняттях майбутніх продавців (навчальна база, м. Рівне, вул. Пластова, 17).

До відома роботодавців була доведена інформація про можливість участі у кваліфікаційних атестаціях випускників Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де вони зможуть підібрати собі потрібних працівників, оцінивши під час іспиту їхні знання та практичні навики, провівши індивідуальні співбесіди та отримавши рекомендації викладачів.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728