Меню
Герої не вмирають
Банери

03 червня 2016 року, під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Кондрачука, та за участі першого заступника голови райдержадміністрації Леоніда Власюка, заступника голови районної ради Олександра Бухала, начальника Рівненської ОДПІ ГО ДФС у Рівненській області Ірини Олендер, заступника начальника Рівненської ОДПІ ГО ДФС у Рівненській області Олега Кобилянського та начальника Здолбунівського відділення Рівненської ОДПІ ГО ДФС у Рівненській області Руслани Мички відбулася нарада з головами місцевих рад.

На нараді головну увагу було приділено питанню наповнення місцевих бюджетів. Зокрема, було наголошено, що до основних джерел наповнення місцевих бюджетів відносяться: земельний податок, податок на нерухоме майно та акцизний збір.

Особливо актуальним було обговорення питання нарахування податку на землю. Заступник начальника Рівненської ОДПІ ГО ДФС у Рівненській області Олег Кобилянський зазначив, що при розрахунку податку на землю необхідно враховувати нормативно-грошову оцінку землі, а також поінформував, що посадові особи органів місцевого самоврядування мають можливість визначити нову ставку по земельному податку до 15 липня 2016 року, яка діятиме у 2017 році.

Начальник Здолбунівського відділення Рівненської ОДПІ ГО ДФС у Рівненській області Руслана Мичка наголосила на необхідності збору коштів за податок за землю з боржників.

По питанню щодо введення нового податку на нерухомість для фізичних осіб виступив начальник відділу Рівненської ОДПІ ГО ДФС у Рівненській області Андрій Остапенко, який поінформував присутніх про механізм нарахування даного податку на житлову та нежитлову нерухомість.

Також було зазначено, що створено комісію з визначення збитків за несплату податків за землю та нерухомість.

За результатом розгляду зазначених питань прийнято рішення:

-про необхідність створення бази даних на платників податків;

-про оформлення місцевими радами права власності на безхазяйне нерухоме майно;

-про створення робочої групи для обстеження торгових об’єктів та виявлення неплатників акцизного збору за продаж алкогольних напоїв, тютюнових виробів та інше.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери