Меню
Герої не вмирають
Банери

19-20 травня у приміщенні Здолбунівської гімназії з нагоди відзначення Дня Європи відбулася першість Здолбунівського району з шахів серед школярів, яку організував відділ у справах молоді та спорту Здолбунівської райдержадміністрації.

Змагання проводились за швейцарською системою у 9 турів у 2-х вікових категоріях: перша вікова категорія – спортсмени 2000-2007 р. н.; друга вікова категорія – 2000 р. н. і старші.

У молодшій віковій категорії змагалося 18 школярів. Перше місце прогнозовано виборов уже досвідчений шахіст – учень 4 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Олександр Рабчук. Він набрав максимальну кількість очок – 9 з 9 можливих. Друге місце посів учень 2 класу Здолбунівської ЗОШ І ст. № 7 Ілля Кузьмицький. «Бронзу» у цій віковій категорії здобув учень 7 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Дмитро Корнійчук.

Справжньою сенсацією завершилися змагання у старшій віковій категорії, де змагалося 8 школярів. Уже в першому турі наймолодший учасник в групі, учень 4 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Антон Хмарук здолав найстаршого учасника – 18-річного Петра Григорука а в третьому турі центральної партії турніру Антон переміг головного фаворита змагань та досвідчену шахістку- ученицю 9 класу Здолбунівської гімназії Марію Гнатюк. Тож лідер вже за тур до завершення турніру забезпечив собі перше місце. Друге місце виборов Петро Григорук (Здолбунівське ВПУЗТ), третє – Марія Гнатюк (Здолбунівська гімназія).

Усі переможці отримали грамоти, медалі та подарунки від організаторів заходу.