Меню
Герої не вмирають
Банери

26 вересня 2017 року у Здолбунівському районному центрі зайнятості відбувся захід «Презентація навчального закладу»  Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості для осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості – державний професійно-технічний навчальний заклад із 25-річною історією, яка бере свій початок у 1992 році.

На заході були присутні заступник директора районного центру зайнятості Оксана Шнайдер, яка відкрила захід та майстер виробничого навчання  Державного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» Зиновій Крошний.

Під час проведення заходу учасники  презентації були  ознайомлені з умовами навчання, матеріально-технічною базою навчального закладу, з професіями «верстатник деревообробних верстатів», «верстатник широкого профілю», «столяр будівельний», «токар» та «фрезерувальник». До кожної професії Зиновій Михайлович надав інформацію про характер роботи, соціальну значущість професії у суспільстві, розповів про масовість і унікальність професії, ризики професії, умови праці, затребуваність професії на ринку праці, що повинен знати представник кожної із професій, медичні обмеження, перспективи розвитку та охарактеризував споріднені професії.

Після проведеного заходу учасники відмітили корисність наданої  інформації, отримали номери телефонів та адресу навчального закладу, де проходить навчання за професіями «верстатник деревообробних верстатів», «верстатник широкого профілю», «столяр будівельний», «токар» та «фрезерувальник», що користуються попитом на регіональному ринку праці, надають можливість вирішення питання зайнятості – ефективно працевлаштуватися.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930