Меню
Герої не вмирають
Банери

Сьогодні, 4 вересня відбулася розширена нарада за участю в.о. голови Здолбунівської райдержадміністрації Леоніда Власюка та голови районної ради Олега Дацюка  з керівниками закладів освіти Здолбунівщини.

На нараді було обговорено ряд важливих для розвитку освітянської галузі питань.

Керівник Рівненського управління Державної служби якості освіти Святослав Сидорук розповів присутнім про нові підходи щодо системи забезпечення якості освіти та ролі керівника навчального закладу у цьому процесі. Повідомив освітян про  напрямки роботи служби щодо організації внутрішньої системи забезпечення якості освіти навчального закладу; особливостей проведення інституаційного аудиту, державного нагляду дотримання законодавства навчальними закладами та участі у сертифікації педагогічних працівників та інше.

Про підсумки роботи освітянської галузі  Здолбунівщини у 2018 – 2019 навчальному році та перспективи розвитку на новий навчальний рік доповів в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації Зоя Вітень.

Про результати проведення перевірок умов навчання у закладах освіти району та важливості усунення недоліків в найкоротші терміни повідомив начальник Здолбунівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби Сергій Германюк.

Також на нараді було обговорено питання відвідування дитиною без профілактичних щеплень навчального закладу, про що проінформував  керівник комунального некомерційного підприємства «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги» Олег Сумко. Він наголосив, що згідно з законом, відвідувати державні заклади освіти можуть лише ті діти, які отримали щеплення за Календарем профілактичних щеплень, або у дитини є медичні протипоказання до вакцинації.

Про забезпечення безкоштовним гарячим харчуванням дітей у навчальних закладах району доповів головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Анатолій Демидюк. Досвідом організації харчування у своєму закладі поділилася директорка Гільчанського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Тетяна Тимощук.

Про роль методичного супроводу, як ресурсу забезпечення якості освітнього процесу та готовність методичної служби до роботи в Новій українській школі розповіла завідувачка районним методичним кабінетом Наталія Глущук.

Директорка Здолбунівського інклюзивно-ресурсного центру Наталія Устянчук повідомила присутніх про  забезпечення доступу всіх категорій громадян до якісної освіти.

Про фінансування закладів освіти району доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук.

За результатами проведення наради були прийняті протокольні доручення.

Анонси подій
Банери

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031