Меню
Герої не вмирають
Банери

Сьогодні на базі Здолбунівського районного центру зайнятості відбулася спільна нарада відділу державної виконавчої служби Здолбунівського районного управління юстиції та Здолбунівського районного центру зайнятості. Відділ державної виконавчої служби представляла її керівник Довгополюк Валентина В’ячеславівна, зі сторони центру зайнятості – директор Бабич Сергій Михайлович та провідний юрисконсульт Федорук Валентина Борисівна.

005

На порядок денному наради було обговорено питання взаємодії відділу державної виконавчої служби та Здолбунівського районного центру зайнятості щодо примусового виконання виконавчих документів та збільшення надходжень у порядку погашення наявного боргу за боржниками центру зайнятості. Загальна сума, яка підлягає стягненню станом на 01.06.2016 складає 24.6 тис.грн. (9 боржників). Спільними діями з органами ДВС одне виконавче провадження на загальну суму 3.4 тис.грн. у червні 2016 буде закінчене у зв’язку із виконанням у повному обсязі.

За підсумками наради було вирішено висвітлені питання прийняти до відома та вжити всіх необхідних, передбачених законом, заходів з метою належного здійснення виконавчих дій та наявної заборгованості по кожному боржнику, затверджено графік спільних виходів/виїздів за місцем проживання/реєстрації боржників на червень — липень 2016 року.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери