Меню
Герої не вмирають
Банери

08 червня 2016 року у залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації Сергія Кондрачука з керівниками релігійних організацій Здолбунівського району.

Під час даної зустрічі було розглянуто ряд питань, зокрема: про проведення релігійними організаціями міста та району роботи з віруючими, спрямованої на виховання толерантного світогляду; про взаємодію керівників релігійних організацій з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування в проведенні заходів та свят.

Було розглянуто і   проблемні питання діяльності релігійних організацій,  законодавчого забезпечення державно – церковних та міжконфесійних відносин.

Присутні також обговорили можливість створення міжцерковної ради для об’єднання зусиль всіх релігійних організацій і віруючих у напрямку національно – духовного відродження, захисту суспільної моралі, патріотичного виховання молоді, благодійності тощо.

Наступне зібрання керівників релігійних організацій відбудеться 22 червня. Цього дня, серед іншого, планується обговорити Статут релігійної ради та обмеження роботи ринків на Здолбунівщині у неділю. Щоб цей день жителі нашого краю присвячували виключно Богові.

На завершення Сергій Кондрачук подякував керівникам релігійних громад за участь у робочій зустрічі і висловив побажання щодо подальшої співпраці релігійних громад зі Здолбунівською райдержадміністрацією.

Як і годиться, завершили захід спільною молитвою “Отче наш…”.[print_gllr id=6947]

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій


Банери