Меню
Герої не вмирають
Банери

04 та 07 листопада в робочому кабінеті голови Здолбунівської райдержадміністрації відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації, районної ради, керівників установ освіти, культури, медицини, районного військового комісаріату, фінансового управління райдержадміністрації, відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва райдержадміністрації з керівниками органів місцевого самоврядування, бухгалтерами та головами бюджетних комісій відповідних рад.

1

Дана зустріч була проведена з ініціативи голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука.

На зустрічі було обговорено ряд питань, зокрема: виконання місцевих бюджетів у 2016 році. Планування бюджетів на 2017 рік; надання пропозицій до Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік;  про виконання планових завдань щодо призову громадян на строкову військову службу та відбір громадян на військову службу за контрактом, також обмінялися думками щодо створення об’єднаних територіальних громад в Здолбунівському районі.

3

Проаналізували, що зробили по кожному селу 2016 році, що плануємо зробити наступного року.

Обговорили питання розвитку галузь: освіти, культури, медицини, спорту, ремонту та будівництва доріг, транспортного забезпечення та ін.

4

Приємно відмітити, що такі зустрічі керівництва райдержадміністрації, районної ради з керівниками територіальних громад району є позитивним кроком щодо співпраці органів державної виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в обговоренні проблемних питань життя району та їх спільному вирішенні.

 

 

 

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери