Меню
Герої не вмирають
Банери

3 червня, в кімнаті депутата районної ради для знайомства, щирої розмови зібрались Мами та дружина Героїв, які загинули захищаючи Україну.

5

Не лише проблеми, а й потреба спілкуватись, підтримувати одна одну спонукати жінок прийти, приїхати на цю зустріч.

До розмови про наболіле долучились заступник голови райдерж-адміністрації Микола Орлов та заступник голови районної ради Олександр Бухало. Вони відповіли на запитання та подякували Мамам за їх громадську позицію, що відгукуються на запрошення і йдуть, їдуть на зустрічі, попри горе і глибокий душевний біль.

Світлана Сапожнікова на прохання присутніх розповіла вірш, що дуже подобався Олексію, бо написаний Мамою на 18-річчя сина.

Ярошенко Ніна нещодавно повернулась з паломницької поїздки з Єрусалима. Найбільше враження – це глибинне усвідомлення, за що воювали і загинули діти. Зрозуміла і відпустила образу на сина, який всупереч вмовлянням Мами, стану здоров’я добився, аби бути там, де боронять своїх батьків, дружин, дітей, свою Україну.

Розмова продовжилась за чаєм, солодощами та розповідями про життя.

Ініціатива цієї зустрічі належить Мамі Тараса Якимчука – Жені. Після втрати сина вона Молилась, аби це була перша і остання втрата у районі, в країні, але …

Ця згорьована, але мужня жінка знаходить в собі сили підтримувати інших Мам, і не лише у нашому районі.

У червні 2016 року – роковини по загиблих Героях: Бріку Андрію та Ярошенко Андрію. Пройшов лише рік, а здається – ціла Вічність …[print_gllr id=6814]

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери