Меню
Герої не вмирають
Банери

22 лютого з робочим візитом на Здолбунівщині перебував радник міністра юстиції, народний депутат України Андрій Помазанов. Разом з ним до нашого району завітали начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Микола Станіщук та його перший заступник Наталія Яцюк, депутат Рівненської обласної ради Юрій Шарманський, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області Сергій Іллюк.

Гості зустрілися та поспілкувалися з керівництвом Здолбунівської райдержадміністрації, керівниками низки районних установ та головами місцевих рад.

Метою візиту радника міністра юстиції стала потреба надати роз’яснення щодо вирішення низки актуальних проблем. Тож під час зустрічі присутні порушили чимало питань, які є важливими для окремих громад та для Здолбунівщини загалом.

Зокрема під час зустрічі йшлося про ситуацію з виділенням земельних ділянок учасникам АТО, а саме – про необхідність змін у законодавстві задля прискорення та спрощення цього процесу.

Ще одна важлива проблема, яку порушили під час зустрічі – потреба у запроваджені єдиного державного реєстру всіх баз даних центральних органів виконавчої влади.

Спілкуючись з присутніми про перспективи децентралізації, Андрій Помазанов зазначив, що процес децентралізації в Україні є незворотнім. На сьогодні в країні вже об’єдналися близько 50% громад. А тому керівникам органів місцевого самоврядування Здолбунівщини варто проявити рішучішу позицію щодо об’єднання.

Порушували у ході спілкування й інші важливі проблеми.

Наостанок народний депутат закликав очільників громад звертатися до Головного територіального управління юстиції, а також до бюро надання правової допомоги для отримання роз’яснень та практичної допомоги у вирішенні актуальних проблем.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728