Меню
Герої не вмирають
Банери

15 лютого 2017 року  відбулось засідання координаційної комісії з питань розвитку підприємництва при райдерж-адміністрації за участю народного депутата України Дехтярчука О.В. та представників підприємницьких структур району.

Ключовим питанням роботи координаційної комісії  було  питання щодо створення сприятливих умов для розвитку малого бізнесу та покращення підприємницького середовища в Здолбунівському районі.

У ході конструктивної роботи було всесторонньо розглянуто та обговорено основні проблемні питання, які пов’язані із змінами в законодавстві, в тому числі, застосування непомірних штрафних санкцій до суб’єктів малого підприємництва, що стосуються легалізації найманої праці.

Народним депутатом України Дехтярчуком О.В. було зазначено про те, що зміни дійсно є непростими, але відповідальними, і ми спільно маємо зробити адекватні кроки щодо пом’якшення ситуації в непростих на даний час для країни економічних умовах, щоб, перш за все, зберегти та всіляко підтримати розвиток підприємництва.

Підприємцями району були підняті питання  щодо наслідків їх діяльності в результаті підвищення мінімальної заробітної плати, введення мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, «легалізації» діяльності, забезпечення діючої системи стимулювання  та мотивації з боку держави підприємницьких структур в офіційному працевлаштуванні їх  найманих працівників, збереження розміру фіксованого податку, який формує та підтримує отримання прибутку.

У результаті обговорення та з метою стабілізації ситуації для підтримки розвитку підприємництва  підприємцями  було внесено ряд пропозицій для вирішення на місцевому, обласному та державному рівні.

Анонси подій
Банери

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031