Меню
Герої не вмирають
Банери

Про підсумки роботи галузей господарського комплексу та виконання бюджету Здолбунівського району за січень-квітень 2019 року, а також про надання соціальних послуг жителям Здолбунівського району йшлося під час засідання колегії Здолбунівської райдержадміністрації, яке відбулося 23 травня.

Саме цього дня в Україні відзначають День Героїв. Тому на початку засідання голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук оголосив Хвилину мовчання у пам’ять про всіх, хто в різні часи загинув за волю України.

Потому очільник райдержадміністрації виконав приємну місію, вручивши директору Здолбунівського районного історико-краєзнавчого музею Олегу Тищенку Почесну грамоту Рівненської облдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи на Рівненщині, відродження та збереження пам’яток історії та культури, високий професіоналізм і з нагоди Міжнародного дня музеїв.

Роботу галузей господарського комплексу району за січень-квітень 2019 року підсумував начальник управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Олександр Іванюк.

Як зазначив доповідач, у січні-березні 2019 року підприємствами району було реалізовано промислової продукції на 376,9 млн грн, що складає 155,8 % до показника минулого року. Частка району в обласному обсязі реалізованої промислової продукції склала 3,5 % (у відповідному періоді минулого року – 2,7).

За підсумками 4 місяців 2019 року нарощено виробництво цементу на 51,2 %, плівки поліетиленової на 28 %, тари дерев’яної на 57,5 %, мішків та пакетів з полімеру на 13,6 %.

Протягом січня-квітня сільськогосподарські підприємства району, відповідно до оперативних даних, виробили валової продукції на суму 9,1 млн грн, що становить 111 % до відповідного показника минулого року.

У порівнянні з минулим роком збільшилися площі посівів сільськогосподарських культур: під урожай 2019 року загальна посівна площа становить 20 тис. га, що більше торішнього посіву на 400 га. Найбільші площі у районі займають посіви ярих ранніх зернових культур, кукурудзи на зерно, сої, соняшника.

У сільськогосподарських підприємствах району утримується близько 2 тисяч голів ВРХ, що на рівні відповідного періоду минулого року, у тому числі корів – 825 гол (90%), 14 тис. гол птиці (125%), 3765 голів свиней (87%). Надій на одну корову становить 2106 кг проти 1862 кг торік.

В Єдиному державному реєстрі станом на 1 квітня цього року зареєстровано 1564 підприємців-фізичних осіб, що на 1,8% або на 27 осіб більше у порівнянні відповідним періодом минулого року. Станом на 1 квітня в ЄДР зареєстрована 889 юридичних осіб, що на 2,1% або на 18 одиниць більше ніж у відповідному періоді минулого року.

Детальніше про підсумки – у презентації.

Презентація 1

Про виконання бюджету Здолбунівського району за січень-квітень 2019 року розповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук. За його словами, до зведеного бюджету Здолбунівського району станом на 1 травня 2019 року надійшло 63407,8 тис. грн власних та закріплених доходів, що становить 115,8 % до затверджених призначень. Ріст порівняно з відповідним показником 2018 року становить 13294,1 тис. грн, або 26,5%.

Виконання плану щодо власних доходів забезпечили 11 місцевих бюджетів району. Районним бюджетом отримано 39676,0 тис. грн власних доходів, що становить 120,3 % до затвердженого плану.

Детальніше – у презентації.

Презентація 2

У межах обговорення надання соціальних послуг жителям Здолбунівського району директор Здолбунівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Павлова детально розповіла про роботу установи.

Тетяна Павлова зазначила, що центр проводить соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

У межах роботи спеціалізованого формування «Мобільний консультпункт соціальної роботи» районного центру СССДМ здійснено 14 виїздів до 12 сільських (селищної) рад. Фахівці відвідали 220 сімей.

У межах «Консультаційного пункту при акушерсько-гінекологічному відділенні центральної районної лікарні» надано 24 послуги 7 жінкам

Зі Здолбунівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді співпрацює 12 волонтерів, яких періодично долучаються до заходів Центру.

Фахівці центру здійснювали соціальне супроводження 5 дитячих будинків сімейного типу, 4 прийомних сімей, 12 опікунських сімей.

Одним із напрямків роботи є соціальний захист учасників бойових дій. Наразі фахівці здійснили оцінку потреб у 554 сім’ях учасників антитерористичної операції. У нашому районі проживає 13 сімей загиблих учасників АТО: 20 батьків, 4 дружини, 6 дітей. Під соціальним супроводом перебували 2 сім’ї.

Доповідач ознайомила учасників колегії і з іншими напрямками роботи установи, на завершення щиро подякувавши усім, хто допомагає фахівцям центру у їхній нелегкій праці.

Детальніше – у презентації.

Презентація 3

Про роботу Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розповів в. о. директора цього закладу Микола Аніскін.

Нині Здолбунівський районний територіальний центр має сучасну матеріально-технічну базу, приміщення, які відповідають будівельним, технічним, санітарно-гігієнічним та іншим нормам відповідно до законодавства.

Станом на 1 травня цього року фахівці установи виявили 2923 громадян району, які потребують різних видів соціальної допомоги. Усіх їх наразі охоплено обслуговуванням.

Нині у територіальному центрі функціонує 5 відділень, які займаються наданням різних видів соціальних послуг.

У приміщенні по вул. Мазепи з грудня 2018 року функціонує відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, соціальна їдальня, пункт прокату засобів реабілітації, кімнати з надання послуг перукаря, швачки і т. д.

Микола Аніскін розповів і про інші напрямки роботи Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Детальніше – у презентації.

Презентація 4

На завершення колегії Сергій Кондрачук подякував усім за роботу.

Анонси подій
Банери

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728