Меню
Герої не вмирають
Банери

30 березня під головуванням голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації.

На засіданні колегії було розглянуто питання: про здійснення делегованих повноважень визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим комітетом Копитківської сільської ради, про виконання заходів щодо протидії захворюванню на туберкульоз в Здолбунівському районі, про виконання районної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського права, а також в різному заслухано інформацію про реалізацію проекту рембурсації на ліки серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та бронхіальної астми.

На початку засідання колегії голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук вручив Почесну грамоту та нагрудний знак Рівненської облдержадміністрації своєму першому заступнику Леоніду Власюку. Дана нагорода була вручена за результатами аналізу стану розрахунків споживачів за використані енергоресурси та надані житлово-комунальні послуги за 1 півріччя 2016 року в Рівненській області.

Також Почесними грамотами було відзначено Калініченко Ольгу Петрівну та Улітенкову Катерину Романівну з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Після чого голова райдержадміністрації вручив чотирьом матерям нашого району посвідчення та нагрудний знак почесного звання “Мати героїня», а саме: Бородій Ірині Володимирівні – матері 5 дітей, Кулеші Людмилі Іванівні – матері 5 дітей, Неверковець Валентині Петрівні – матері  9 дітей та Нечипорук Тетяні Леонідівні – матері 5 дітей.

Голова райдержадміністрації повідомив усім присутнім керівникам про призначення Іванюка Олександра Миколайовича на посаду начальника новоствореного управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації..

З інформацією за результатами перевірки, яка була здійснена 15 березня 2017 року комісією Здолбунівської райдерж-адміністрації виконавчого комітету Копитківської сільської ради з питань виконання делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виступив перший заступник голови райдерж-адміністрації Леонід Власюк, який розповів про стан виконання делегованих повноважень у 2016 році та січні-березні 2017 року, про основні досягнення у різних галузях, зокрема: щодо виконання  бюджету; розвитку житлово – комунального  господарства, побутового,  торговельного обслуговування, громадського      харчування, транспорту і зв’язку, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту дітей, вжиття необхідних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та інформування про них населення та інше.

У свою чергу, Копитківський сільський голова Ворон Петро Ананійович, розповів присутнім, зокрема сільським головам, про основні досягнення на посаді сільського голови, а також окреслив ряд першочергових завдань, які необхідно вирішити в найближчий час, зокрема питання Децентралізації, ремонту дорожнього покриття, завершення будівництва дошкільного навчального закладу в с. Новомильськ та інше.

Презентацію доповіді Копитківського сільського голови Петра Ворона можна  подивитися тут.

З доповіддю про виконання заходів щодо протидії захворюванню на туберкульоз у Здолбунівському районі виступив заступник головного лікаря Здолбунівської центральної районної лікарні Мацьоха Василь Миколайович, який проінформував, що у 2016 році на виконання заходів було використано 59971,79 грн..

З метою своєчасного та раннього виявлення туберкульозу згідно плану проводилось рентгенофлюорографічне обстеження населення району.

За 2016 рік обстежено 17088 осіб (298 осіб на 1 тис. дорослого населення).

Захворюваність туберкульозом в 2016 році склала 71,47 на 100 тис.. За 2 місяці 2017 року зареєстровано 6 випадків захворювань туберкульозом (10,46 на 100 тис.). Що свідчить про високий рівень захворюваності туберкульозом в районі.

Проводилося раннє виявлення туберкульозної інфекції у дітей шляхом туберкулінодіагностики. За 2016 рік поставлено 2794 проб (43,4%  або 273,4 на 1 тис. дитячого населення). За 2 місяці 2017 року 190 проб (7,2%). Низький відсоток пов’язаний з відсутністю туберкуліну.

Всім новонародженим дітям проводилась вакцинація БЦЖ. За 2016 рік вакциновано 535 дітей. (82,4%), за 2 місяці 2017 року 57 дітей (77,4%).

Померло від туберкульозу  у 2016 році 9 хворих (15,57 на 100 тис.), за 2 місяці 2017 року -1 хворий (з інших причин).

Дане питання викликало жваве обговорення серед присутніх, так було рекомендовано здійснити пошуки можливостей створення мобільної бригади з діагностики туберкульозу у найвіддаленіших  населених пунктах району. А також було наголошено що дана проблема є не тільки медичною, а і соціальною проблемою.

Презентацію доповіді про виконання заходів протидії захворюванню на туберкульоз у Здолбунівському районі можна подивитися тут.

По питанню щодо виконання районної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського права доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Гуляр Марія Валеріївна, яка розповіла, що у районі забезпечено ведення електронного банку даних дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і громадян, які бажають взяти їх на виховання, та обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

На даний час на первинному обліку перебуває 122 дитини .

Крім того, у Здолбунівському районі створено та функціонує  5 дитячих будинків сімейного типу.

Постійно проводиться інформаційна кампанія спрямована на рекрутування кандидатів до усиновлення, створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

Презентацію доповіді про виконання районної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського права можна подивитися тут.

В різному про реалізацію проекту рембурсації на ліки серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та бронхіальної астми з 1 квітня  поточного року з інформацією виступив головний лікар комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний  центр первинної медичної допомоги» Сумко Олег Ярославович.

За результатами розгляду питань, головою райдержадміністрації  видано відповідні доручення.

У засіданні колегії взяли участь: члени колегії райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, керівники установ і організацій району, керівники територіальних органів району, центральних органів виконавчої влади, керівники органів місцевого самоврядування та представники районних ЗМІ.

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери