Меню
Герої не вмирають
Банери

05 квітня  на базі дошкільного навчального закладу «Грайлик» Здолбунівської міської ради (завідувач Давидюк Оксана Федорівна, методист Кузьміч Ірина Миколаївна) відбулося чергове засідання Школи молодого вихователя «Формування мовленнєвих компетентностей у дітей старшого дошкільного віку». Учасники Школи переглянули інтегроване заняття «Ми з курчатком мандрували» та отримали практичні настанови з досвіду роботи вихователя вищої категорії Ковальчик Наталії Віталіївни.

Молоді педагоги на практиці побачили один з кращих зразків проведення мовленнєвого заняття у дошкільному закладі, майстерність педагога щодо організації навчально-пізнавальної діяльності дошкільників, високий рівень навченості дітей, сформовані комунікативні навички та підготовку до навчання у школі.

Також 06 квітня на базі дошкільного навчального закладу «Чебурашка» Здолбунівської міської ради (завідувач Пасько Людмила Миколаївна) відбулося засідання методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів району.

Засідання відкрила вихователь-методист дошкільного закладу Василюк Світлана Іванівна, яка окреслила основні завдання та особливості національно-патріотичного виховання у дошкільному навчальному закладі. Учасники переглянули заняття у ІІ молодшій та старшій вікових групах (вихователі Ванца Валентина Анатоліївна, Бондарчук Катерина Олександрівна).

Члени методичного об’єднання обговорили специфіку форм та методів роботи з дошкільниками, зміст та домірність віку дітей поданого історичного матеріалу та подій сьогодення, емоційну та художньо-естетичну складову освітнього процесу, інтегрування різних видів дитячої діяльності та інші складові, що сприяють виробленню у дошкільників цілісної системи уявлень і елементарних понять про загальнолюдські й національні морально-духовні цінності, а також формуванню змалку національної самосвідомості та патріотичних почуттів.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031