Меню
Герої не вмирають
Банери

 30 серпня 2016 року відбулося перше  засідання  конкурсної  комісії відділу культури і туризму Здолбунівської  райдержадміністрації    для добору кандидатів на посаду директора Здолбунівської  централізованої системи публічно-шкільних бібліотек. Конкурсна комісія відділу культури і туризму райдержадміністрації складається із 9  чоловік .

На порядку денному наступні питання:

1.Обрання  голови  конкурсної комісії;

  1. Розгляд документів поданих кандидатом на посаду директора Здолбунівської ЦСПШБ на відповідність кваліфікаційним вимогам.
  2. Про визначення способу голосування членами комісії.
  3. Про визначення дати другого засідання конкурсної комісії на зайнятість посади директора Здолбунівської ЦСПШБ.

Для участі у конкурсі подані документи від діючого директора Здолбунівської  ЦСПШБ  Миронюк  Інни Геннадіївни. На першому засіданні конкурсна комісія розглянула документи, подані  претендентом на зайняття    посади керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам. Від зацікавлених осіб  пропозицій та зауважень з дня оприлюднення відомостей про кандидата не надходило.

Перелік документів відповідав усім кваліфікаційним вимогам та претендент Миронюк Інна Геннадіївна допущена до наступного етапу конкурсу – публічного захисту проектів програми розвитку Здолбунівської централізованої системи на один рік та  п’ять років.

Друге  засідання конкурсної комісії для добору кандидатів на посаду директора Здолбунівської  централізованої системи публічно-шкільних бібліотек відбудеться 31 серпня 2016 року о 10-ій годині в відділі культури туризму Здолбунівської райдержадміністрації.

Адреса електронної пошти для листування: zdoltur@ukr.net.
Контактний телефон 2-23-55.