Меню
Герої не вмирають
Банери

День молоді не має чіткої дати, щороку число молодіжних гулянь змінюється. Проте незмінними лишаються веселощі, гарний настрій та дух свободи, притаманний гарячим серцям, осяяним теплим літнім сонцем, сповненим надій, світлих мрій та найкращих сподівань.

Цьогоріч 26 червня  на території міського гідропарку м. Здолбунів відбулося святкування Дня молоді в тісному зв’язку з іншим національним святом – Днем Конституції України.

Урочисті заходи з нагоди відзначення  Дня Конституції та Дня Молоді розпочалися із вітального слова голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука та виконання Державного Гімну України.

В рамках святкових заходів було проведено творчі виступи колективів та окремих виконавців міста Здолбунів, співака Сашка Невже.

Також протягом дня працювали атракціони для дітей, не лишилися осторонь і молодіжні організації, які проводили майстер-класи, благодійні акції, фотовиставки тощо.

Всі молоді люди просто обожнюють веселитися і, як ніхто, знають, як  по-справжньому радіти життю. Саме для цих цілей на території міського гідропарку традиційно було влаштовано масштабні спортивні розваги, зокрема  краєзнавчо – туристичний квест, шаховий турнір, спортивні змагання для дітей молодшого і середнього шкільного віку, майстер-клас спортивного туризму та багато іншого.

Голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук привітав та нагородив Почесними грамотами найбільш талановитих та активних учасників громадського життя представників молоді.

Крім того, за сумлінну працю, ініціативність у справі естетичного виховання дітей та юнацтва, було проведено нагородження Почесною грамотою Здолбунівської райдержадміністрації викладача по класу баяна Здолбунівської музичної школи Миколу Оксенчука, вчителя Гільчанської ЗОШ I- III ступенів Ольгу Завадську, члена ради громадської організації «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» Анатолія Бондарчука та волонтера громадської організації «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» Надію Левчун.

На завершення святкування було проведено святкову дискотеку.[print_gllr id=7358]