Меню
Герої не вмирають
Банери

16 листопада, о 14.00 год. в Здолбунівському районному будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

На урочисте зібрання з нагоди свята завітали: керівники сільськогосподарських підприємств, механізатори, хлібороби, тваринники, організатори агропромислового виробництва району, представники районної влади, органів місцевого самоврядування, керівники установ та організацій, громадськість.

dscn3064

Розпочався захід із вручення короваю представниками сільськогосподарських формувань району представникам районної влади.

1

Після чого з вітальним словом до присутніх звернувся начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Леонід Дмитрук, який розповів про основні досягнення у  аграрному секторі, про стан справ у галузі тваринництва, рослинництва, про результати збирання зернових, про наявні проблеми та шляхи щодо їх вирішення, а також привітав з професійним святом сільських трударів.

3

З словами вдячності до аграріїв звернувся голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, який подякував  працівникам сільського господарства за працю на землі, за високі показники у виробництві, а також побажав щоб щедро родили ниви, щоб над ними було мирне небо, завжди світило сонце, а в кожному домі панували  добро та злагода.

4

Окремих керівників та працівників сільськогосподарських підприємств району було нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

5

Привітати сільськогосподарських виробників району з професійним святом прийшли: Здолбунівський міській голова Ігор Ольшевський, депутат Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук, начальник управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі Світлана Жовтанюк, директор Здолбунівського районного центру зайнятості Сергій Бабич, заступник начальника – начальник Здолбунівського відділення Рівненської ОДПІ Руслана Мичка, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Микола Бортник, керівник Здолбунівської районної організації Товариства Червоного Хреста Марія Белікова та ін.

7

Також на святі була присутня Надія Переходько – директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації, яка привітала аграріїв з професійним святом, та вручила Почесні грамоти Рівненської облдержадміністрації.

8

Після урочистих привітань відбувся святковий концерт, учасниками якого стали творчі колективи районного будинку культури та дитячі танцювальні колективи міста Здолбунів.

10

9

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери