Меню
Герої не вмирають
Банери

03 листопада, на території Урвенської сільської ради під головуванням голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука було проведено виїзне засідання колегії райдержадміністрації.

Під час проведення виїзного засідання колегії, було здійснено огляд об’єктів соціально-культурного призначення, які розташовані та функціонують на території сільської ради.

kon

Учасники колегії ознайомилися з роботою Гільчанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

1

Приємно відмітити, що саме в даному закладі охорони здоров’я чимало зроблено щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладу, а саме, у цьому році за кошти обласної програми місцевих ініціатив територіальних громад було встановлено твердопаливний котел, за кошти районного бюджету замінено на металопластикові 16 вікон.

4

3

Другим об’єктом огляду став дошкільний навчальний заклад “Теремок”.

5

Так, у 2015 році за кошти обласної програми місцевих ініціатив територіальних громад було встановлено твердопаливний котел, така економія на енергоносіях дозволила у 2016 році за кошти Урвенського сільського бюджету замінити на металопластикові 8 (всі необхідні) вікон в навчальному закладі.

6

8

Після цього присутні відвідали місцеву тренажерну залу. Вона з’явилась у селі завдяки реалізації у 2014 році обласної програми місцевих ініціатив територіальних громад.

11

10

Наступним об’єктом огляду стала Гільчанська загальноосвітня школа I-III ступенів.  На початку цього року в даному закладі було замінено на металопластикові 16 вікон, наразі тривають роботи по реконструкції даху. Джерела фінансування – обласний та районний бюджети.

14

Після проведення огляду об’єктів соціально-культурного призначення в місцевому будинку культури було проведено теоретичну частину засідання колегії.

dscf6536

Згідно порядку денного було розглянуто питання: про підсумки роботи галузей господарського комплексу Здолбунівського району за дев’ять місяців  2016 року (інформував з даного питання Власюк Л.П. – перший заступник голови райдержадміністрації);

16

про стан наповнення бюджету управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі, погашення існуючої заборгованості платників зі сплати обов’язкових платежів та стан виплати пенсії (заслухано інформацію начальника управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі Жовтанюк С.М.);

20

про підсумки виконання бюджету Здолбунівського району за дев’ять місяців 2016 року (розповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Нечипорук В.М.).

17

В різному було заслухано інформацію: начальника відділу «Здолбунівське бюро правової допомоги» Рівненського місцевого центру надання вторинної правової допомоги Каштан Л.М. «Про доступ до правової допомоги», а також інформацію заступника директора Здолбунівського районного центру зайнятості Шнайдер О.Ф. «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості та Рівненським центром професійно – технічної освіти державної служби зайнятості. Особливості соціального захисту та шляхи вирішення проблем працевлаштування вимушено переміщених осіб та демобілізованих учасників АТО».

19

Варто зазначити, що у виїзному засіданні колегії взяли участь не тільки члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації, а й гості з Березнівщини: чотири сільські голови, які приїхали на даний захід з метою обміну досвідом.

Підсумовуючи вищевикладене, варто зазаначити, що така форма роботи колегії, як виїзне засідання – більш ефективна. Адже кожен з присутніх може не лише почути цифри, а й реально побачити, чим живе громада.

 

 

 

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
Банери