Меню
Герої не вмирають
Банери

29 січня відбулося засідання Громадської ради при Здолбунівській районній державній адміністрації, під час якого присутні розглянули чотири питання.

Спочатку голова Громадської ради Олександр Котюбін відзвітував про роботу ради у 2018 році. Він зокрема зазначив, що протягом минулого року члени Громадської ради брали участь у засіданнях колегії райдержадміністрації, Раді регіонального розвитку, а також долучалися до культурно-масових заходів, які відбувалися у районі. Олександр Котюбін наголосив на тому, що діяльність Громадської ради є відкритою для жителів Здолбунівщини, адже інформація про це постійно висвітлюється на офіційному сайті Здолбунівської райдержадміністрації.

Під час засідання його учасники визначили план роботи Громадської ради при Здолбунівській райдержадміністрації на 2019 рік.

Про підготовку та проведення заходів з нагоди пам’ятних дат на території Здолбунівщини проінформувала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Елеонора Стеценко.

Обговорюючи питання щодо проведення пам’ятних дат на території району, члени Громадської ради звернулися до відділу культури і туризму райдержадміністрації з проханням залучати їх до оргкомітетів щодо підготовки заходів з нагоди пам’ятних дат, зокрема 75-ї річниці Гурбенського бою, яка цьогоріч відзначатиметься на державному рівні, та ін.

Про національно-патріотичне виховання дітей та молоді у навчальних закладах Здолбунівського району присутнім розповіла провідний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Ірина Рудько, проінформувавши про заходи, спрямовані на виховання патріотизму та формування національно-культурної ідентичності у молоді нашого району.

Анонси подій
Банери

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031