Меню
Герої не вмирають
Банери

31 березня 2016 року, о 10.00 год. відбулося засідання колегії Здолбунівської райдержадміністрації.

У засіданні колегії взяли участь: члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, керівники установ і організацій району, керівники органів місцевого самоврядування, представники районних  засобів масової інформації.

Згідно порядку денного розглянуто питання: про виконання районної Програми запобігання і лікування серцево-судинних та судинно – мозгових захворювань на 2012 – 2016 роки; про виконання районної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківських прав.[print_gllr id=3800]

Інформацію про виконання районної Програми запобігання і лікування серцево-судинних та судинно – мозгових захворювань на 2012 – 2016 роки  озвучив головний лікар Здолбунівської центральної районної лікарні Владислав Сухляк, який розповів, що у Здолбунівському районі створений реєстр хворих, яким проведені інтервенційні втручання  з приводу гострого коронарного синдрому. Здійснюється постійний моніторинг хворих на серцево-судинні та судинно-мозкові захворювання. Ведеться  диспансерний облік серцево-судинної патології, в  т.ч. після перенесеного інфаркту міокарду.

Всі хворі, що знаходяться під диспансерним наглядом періодично оздоровлюються стаціонарно та амбулаторно.

Так у 2015 році оздоровлено 2210 хворих з серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями.

З метою раннього виявлення та профілактики серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань проводяться щорічно профілактичні огляди населення.

В терапевтичному відділенні Здолбунівської центральної районної лікарні функціонує 15 кардіологічних ліжок на них проліковано 2210 хворих, в т.ч. з гіпертонічною хворобою 254, ішемічною хворобою серця 1318, інфарктом міокарда 40; у неврологічному відділенні проліковано з інсультами 130 хворих.

Також головний лікар Здолбунівської центральної лікарні Владислав Сухляк розповів і про проблеми, які існують у сфері охорони здоров’я району, та шляхи їх вирішення.

У свою чергу, голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук  висловив думку, що одним з першочергових завдань районної влади є вирішення питань  зміцнення матеріально – технічної бази  Здолбунівської центральної районної лікарні, виконання всіх умов програми Світового банку, що дасть можливість отримати додаткові кошти для вирішення важливих питань розвитку охорони здоров’я.

По питанню виконання районної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківських прав, було заслухано інформацію начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Марії Гуляр, яка розповіла, що  службою у справах дітей проводиться профілактична робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах. Забезпечено ведення електронного банку даних дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і громадян, які бажають взяти їх на виховання. Ведеться реєстр житла та майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З метою вирішення питань соціально-правового захисту дітей, при Здолбунівській райдержадміністрації діє комісія з питань захисту прав дитини, протягом 2015 року проведено 12 засідань, розглянуто 44 питання. Працівниками служби у справах дітей проводяться профілактичні рейди «Діти вулиці», «Вокзал» та інше.

За результатом розгляду питань прийнято два доручення голови райдержадміністрації.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій

Банери