Меню
Герої не вмирають
Банери

29 червня, під головуванням голови Здолбунівської райдержадміністрації Сергія Кондрачука відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації.

На засіданні колегії було розглянуто ряд питань, зокрема: про здійснення делегованих повноважень визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим комітетом Новосілківської сільської ради; про роботу з обдарованою молоддю. Результативність участі в проектах та конкурсах для творчо обдарованої молоді; про виконання районної програми «Діти Рівненщини на 2016-2020 роки».

 

З інформацією про виконання делегованих повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим комітетом Новосілківської сільської ради виступив начальник відділу організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату райдержадміністрації Володимир Дацюк, який розповів присутнім про виконання делегованих повноважень у різних галузях, зокрема: щодо виконання бюджету; розвитку житлово–комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту дітей, вжиття необхідних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та інформування про них населення та інше.

У свою чергу, Новосілківський сільський голова Світлана Мельник розповіла присутнім про основні досягнення на посаді сільського голови, а також окреслила ряд першочергових завдань, які необхідно вирішити в найближчий час, зокрема питання Децентралізації, будівництва водогону, завершення капітального ремонту будинку культури та інше.

Презентацію доповіді Новосілківської сільської голови Світлани Мельник можна подивитися тут.

З питання щодо роботи з обдарованою молоддю та результативності участі в проектах та конкурсах для творчо обдарованої молоді доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації Ігор Антонюк, який розповів, що у 2016-2017 навчальному році районний банк даних обдарованих дітей налічує 900 учнів, що складає 14 % від загальної кількості дітей.

Сформована у районі мережа класів з поглибленим та профільним вивченням предметів, впроваджується гурткова робота, робота факультативів та спеціальних курсів. Зокрема, поглиблене вивчення окремих предметів запроваджено у 4 закладах освіти району. Яким охоплено 861 учень (33 класи), що становить 49 % від загальної кількості учнів 8-11 класів.

Розподіл закладів і учнів з поглибленим вивченням предметів наступний: англійська мова (4 заклади, 30 класів –779 учнів), математика (1 заклад, 3 класи – 82 учні).

Одним з пріоритетних напрямків Програми є залучення обдарованої молоді до участі в різноманітних інтелектуальних змаганнях усіх рівнів. Так, у 2016-2017 навчальному році в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів взяли участь 93 учні району, 53 з яких стали переможцями даних змаганнях (57 % від загальної кількості учасників). Рейтинг Здолбунівського району серед районів області – найвищий.

Поширеними формами роботи з обдарованими дітьми є науково-дослідницька робота, мовно-літературні конкурси, змагання з усного рахунку Прангліміне-2017. Щорічно учні району є учасниками Всеукраїнського та Міжнародного етапів математичного конкурсу «Кенгуру», Міжнародного конкурсу з інформатики «Бебрас».

У 2016-2017 навчальному році продовжується співпраця закладів освіти Здолбунівщини з вищими навчальними закладами та міжнародними партнерами.

Презентацію доповіді про роботу з обдарованою молоддю та результативності участі в проектах та конкурсах для творчо обдарованої молоді можна подивитися тут.

З доповіддю про виконання районної програми «Діти Рівненщини на 2016-2020 роки» виступив заступник головного лікаря Здолбунівської центральної районної лікарні Мацьоха Василь Миколайович, який проінформував присутніх, що за останні три роки знизився показник народжуваності в районі, також високим рівнем є хворобливість та захворюваність у дітей.

Проведення щорічної диспансеризації дітей здійснюється на безоплатній основі. Станом на 01.04.2017 оглянуто 3115 дітей, що складає 24,9 %. На диспансерному обліку знаходиться 4350 дітей, із них 239 дітей інвалідів.

Медична допомога дітям надається 11 амбулаторіями загальної практики сімейної медицини комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги», вузькими дитячими спеціалістами Здолбунівської центральної районної лікарні, а стаціонарна допомога надається на 25 ліжках дитячого відділення, на 5 ліжках інфекційного відділення, на 20 ліжках пологового відділення, та у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії Здолбунівської центральної районної лікарні.

Забезпечено масовий скринінг новонароджених дітей на фенілкетонурію, муковісцидоз, гіпотиреоз та адреногенітальний синдром. Новонароджені обстежені 100%.

Створено та постійноно поновлюється комп´ютерний реєстр дітей-інвалідів та дітей хворих на орфанні захворювання. На диспансерному обліку з приводу орфанних захворювань перебуває 19 дітей.

Невідкладна медична допомога дітям на первинному, вторинному рівнях, надається на безоплатній основі.

Налагоджено та проводиться скринінг онкогематологічної та іншої хронічної патології, що спричиняє інвалідність.

У 2016 році замісної терапії (тиреоїдними препаратами) потребувало 6 дітей хворих на гіпотиреоз. Медичними препаратами діти забезпечувались за рахунок коштів районного бюджету .

У дошкільних навчальних закладах та загальноосвітніх навчальних закладах, лікувально-профілактичних закладах забезпечено використання винятково харчової йодованої солі.

На стаціонарне лікування дітей витрачено у 2016 році 39940 грн., за І квартал 2017 року 24125 грн.

Проведено аналіз стану матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я в яких надається медична допомога дітям. Забезпеченість відповідно табелю оснащення складає у Здолбунівській центральній районній лікарні – 61,3 %, комунальному закладі охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги»: АЗПСМ – 57,4 %, ФАП – 48,8%.

Для виконання покладених завдань Програмою необхідні кошти на 2017 рік у сумі 340 тис. гривень.

Презентацію доповіді про виконання районної програми «Діти Рівненщини на 2016-2020 роки» можна подивитися тут.

Анонси подій
Банери

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031