Меню
Герої не вмирають
Банери

12 травня 2016 року відбулося засідання колегії Здолбунівської райдержадміністрації.

На колегії було розглянуто ряд питань, а саме: про підсумки роботи галузей господарського комплексу Здолбунівського району за перший квартал 2016 року; про підсумки завершення опалювального сезону 2015-2016 років та підготовку господарського комплексу району до роботи в осінньо -зимовий період 2016-2017 років; про підсумки виконання бюджету Здолбунівського району за перший квартал 2016 року; про роботу органів місцевого самоврядування щодо забезпечення безпеки та недопущення загибелі людей на водних об’єктах  Здолбунівського району.

колегія

З інформацією про підсумки роботи галузей господарського комплексу Здолбунівського району за перший квартал 2016 року виступив перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Власюк, який проінформував, що за січень-лютий 2016 року підприємствами району реалізовано промислової продукції на 98,4 млн. грн., що становить 1,9 відсотка в обласному обсязі реалізованої продукції. Разом з тим, спостерігається спад промислового виробництва, що є наслідком значного зниження попиту на промислову продукцію у зв’язку із зниженням економічної активності на ринку.

Що стосується роботи сільськогосподарських підприємств району, то в першому кварталі 2016 року ними вироблено валової продукції на суму 6 млн. грн., що становить 86,7 відсотка до відповідного періоду минулого року.

У розвиток економіки району суб’єктами господарювання вкладено 155,0 млн. грн. капітальних інвестицій, основну частку яких складають власні кошти підприємств та організацій.

З метою залучення інвестиційних коштів розроблено Інвестиційний паспорт Здолбунівського району та оновлено Інвестиційну програму району, до яких включено 23 інвестиційні проекти на загальну суму 108 млн. грн.

Також перший заступник голови райдержадміністрації проінформував про стан справ в інших галузях економіки, наголосивши, що стабільна робота господарського комплексу потребує подальших спільних зусиль та взаємодії органів влади та місцевого самоврядування з усіма суб’єктами господарювання різних форм власності, що дасть змогу забезпечити надійний захист інтересів суспільства та підвищити рівень довіри населення до їх діяльності.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Про підсумки завершення опалювального сезону 2015-2016 років та підготовку господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років було заслухано інформацію головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Омельчук Олени Сергіївни, яка розповіла, що в ході підготовки до роботи в зимових умовах на 2016-2017 роки заплановано підготувати 35 котелень, замінити 19,61 км теплових мереж у двотрубному обчисленні та підготувати 2 теплових пункти. На підготовку житлово-комунального господарства до зими спрямовано 3388,5 тис. грн.

Також було зазначено, що станом на 12.05.2016 наявна заборгованість споживачів району за надані житлово-комунальні послуги. Однак для вирішення даного питання, вживаються відповідні заходи, зокрема висвітлення у засобах масової інформації відомостей про необхідність сплати за отримані послуги, розміщення оголошень на під’їздах, надсилання претензій до боржників та інше.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

По питанню про підсумки виконання бюджету Здолбунівського району за перший квартал 2016 року виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації  Володимир Нечипорук, яким було повідомлено про те, що виконання бюджету району в першому кварталі 2016 року є задовільним. Зокрема, до зведено бюджету району надійшло 16, 9 млн. грн. власних та закріплених доходів, ріст яких порівняно з 2015 роком становить 40,8 відсотка.

У 2016 році було забезпечено виконання плану по власних доходах 6 місцевими бюджетами з 23. Районним бюджетом було отримано 10665 грн. власних доходів, що становить 122,6 відсотка до затверджених призначень. Завдання по надходженню податку та збору на доходи фізичних осіб виконано на 139,6 відсотка.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Про роботу органів місцевого самоврядування щодо забезпечення безпеки та недопущення загибелі людей на водних об’єктах  Здолбунівського району проінформував завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Ігор Дейнека.

Зі слів доповідача на території району визначено 3 місця масового відпочинку та купання, проводиться їх облаштування, а саме це озера по  вул. Старомильській, Заводській та Шевченка.

У районі постійно проводиться робота щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах, через навчальні заклади, засоби масової інформації та по місцю проживання. Адже необхідно зробити все, щоб забезпечити безпеку життя та здоров’я дорослих та дітей району під час відпочинку біля води, не допустити трагічних випадків та надзвичайних ситуацій.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За результатом розгляду питань прийнято два доручення та два розпорядження голови райдержадміністрації.

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930