Меню
Герої не вмирають
Банери

07 липня 2016 року відбулося засідання колегії Здолбунівської райдержадміністрації.

На засіданні колегії голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук спершу нагородив Миколу Бовшовця Почесною грамотою, та вручив цінний подарунок  за особливу мужність і відвагу, виявлені у захисті державного сувернітету і територіальної цілісності України.

Після чого було розглянуто питання порядку денного засідання колегії, а саме: про здійснення делегованих повноважень визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим комітетом Уїздецької сільської ради; про стан наповнення бюджету управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі, погашення існуючої заборгованості платників зі сплати обов’язкових платежів та стан виплати пенсії; про виконання Програми розвитку музейної справи у Здолбунівському районі на 2014-2020 роки.

З інформацією про здійснення делегованих повноважень визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчим комітетом Уїздецької сільської ради виступив перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Власюк,   який розповів присутнім, що в цілому виконавчим комітетом сільської ради забезпечено виконання делегованих повноважень, однак є і зауваження до виконання окремих статей Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Для забезпечення належного виконання делегованих повноважень виконавчому комітету необхідно забезпечити  централізований вивіз сміття на території сільської ради.  Робочій групі для вжиття заходів щодо виявлення та залучення до сплати до бюджету платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів забезпечити обстеження закладів торгівлі з метою встановлення платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Необхідно також розробити заходи щодо оптимізації бюджету, передбачати необхідні кошти на утримання та розвиток дошкільної освіти. Вжити  заходів  щодо виконання доручення комісії по визначенню та відшкодуванню збитків власникам землі та землекористувачам, щодо оформлення права користування земельними ділянками під господарськими будівлями та дворами та інше.

Також з даного питання було заслухано інформацію Уїздецького сільського голови Олександра Стернійчука, який розповів, що виконавчим комітетом здійснюються заходи щодо усунення недоліків виявлених під час проведення перевірки. Сільський голова проінформував, що забезпечено виконання у першому півріччі 2016 року сільського бюджету, вирішено багато питань, які стосуються земельних спорів, соціального захисту, освіти, медицини, культури та інше.

Начальник управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі Світлана Жовтанюк розповіла про стан наповнення бюджету управління Пенсійного фонду України в Здолбунівському районі, погашення існуючої заборгованості платників зі сплати обов’язкових платежів та стан виплати пенсії.

Про виконання Програми розвитку музейної справи у Здолбунівському районі на 2014-2020 роки проінформував начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Елеонора Стеценко. Зі слів доповідача директором музею Олегом Тищенком здійснюється формування музейного зібрання (музейних колекцій та музейних предметів) для Здолбунівського районного  історико – краєзнавчого музею. Також у 2016-2017 роках заплановано проведення капітального ремонту покрівлі, встановлення електричного опалення будівлі Здолбунівського районного історико – краєзнавчого музею. Створення належних умови для охорони історико – краєзнавчого музею, оснащення його засобами охоронної та пожежної сигналізації та інше.

Для формування музейної колекції з Давньої історії, голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук подарував директору музею Олегу Тищенку найстаріший експонат — зуб мамонта, знайдений у крейдяному кар’єрі,  де бере сировину ПАТ “Дікергофф цемент Україна” у с. Новомильськ.

За результатом розгляду питань порядку денного засідання колегії було прийнято одне розпорядження та два доручення голови райдержадміністрації.[print_gllr id=7722]

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930