Меню
Герої не вмирають
Банери

На засіданні колегії Здолбунівської райдержадміністрації під головуванням очільника РДА Сергія Кондрачука, яке відбулося 31 липня, було розглянуто чотири питання.

Про підсумки роботи галузей господарського комплексу та виконання бюджету Здолбунівського району за перше півріччя 2018 року присутніх проінформувала в. о. начальника управління промисловості, інфраструктури та агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Бухало.

Як зазначила доповідач, протягом січня-травня цього року підприємства району реалізували промислової продукції на 520,2 млн грн. Частка району в обласному обсязі реалізованої промислової продукції за цей період становить 3,6 %.

Успішно спрацювали цьогоріч агропідприємства району. За попередніми даними, станом на 1 липня 2018 року сільгосппідприємствами Здолбунівщини вироблено валової продукції на суму 11,8 млн грн, що складає 113% до відповідного періоду минулого року. Нині в агроформуваннях району проводять збір зернових культур, і, попри негоду, отримують хороший врожай, а подекуди навіть рекордний. Зокрема у ПСП ПП «Здолбунівське» врожайність озимої пшениці нині становить 90 ц/га.

У порівнянні з попереднім періодом у районі зросло виробництво м’яса: станом на 1 липня його реалізовано 363 тони, що становить 153% до показника відповідного періоду минулого року.

Діє на Здолбунівщині й Програма розвитку тваринництва у Здолбунівському районі на 2016-2018 роки, до якої внесено зміни щодо суми дотації фізичним особам, які утримують 3-х і більше корів в особистих селянських господарствах. Кошти відповідно до неї вже отримали 52 особи.

Тривають у нашому районі будівельні роботи. У січні-травні 2018 року будівельними підприємствами виконано будівельних робіт у фактичних цінах на суму 23,8 млн грн, що на 18,2 % більше ніж у відповідному періоді минулого року. Зараз у районі відбуваються роботи з будівництва, капітального та поточного ремонту на 22 перехідних об’єктах.

Успішно працював протягом півріччя Центр надання адміністративних послуг, через який нині надається 40 адмінпослуг. Від початку року ЦНАПом та держреєстраторами надано 4823 послуги на суму понад 237 тис. грн.

У першому кварталі 2018 року розмір середньомісячної заробітної плати штатних працівників району склав 7232 грн. Натомість заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах району станом на 1 червня 2018 року відсутня.

Детальніше – у презентації доповіді.

Протягом першого півріччя було виконано всі показники районного бюджету. Як зазначив начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Нечипорук, власні доходи бюджету у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли на 35%.

Що ж до бюджетів органів місцевого самоврядування, то більшість з них практично всі доходи бюджетів спрямовують на утримання апаратів рад. А в трьох сільських радах – Старомощаницькій, Білашівській та Півченській – навіть не вистачає власних коштів на виплату зарплатні працівникам апаратів. Тому питання об’єднання для нашого району, де досі немає жодної ОТГ, є дуже нагальним, і в територіальних громада це повинні усвідомлювати навіть з власного досвіду господарювання. Саме тому доречно прозвучало зауваження члена колегії Владислава Сухляка щодо необхідності активізувати процес децентралізації на Здолбунівщині. Цю пропозицію було включено в проект рішення.

 

Про розвиток дошкільної освіти у Здолбунівському районі присутніх на засіданні колегії проінформував начальник відділу освіти райдержадміністрації Ігор Антонюк.

На сьогодні мережа закладів дошкільної освіти налічує 24 ДНЗ (6 міських і 18 сільських), де діє 76 груп. Нагальною залишається потреба у додаткових місцях. Станом на кінець 2017-2018 навчального року у закладах дошкільної освіти виховували 1977 дітей, що становить понад 55 % від їх загальної кількості. Черговість дітей, які підлягають зарахуванню в дошкільні навчальні заклади, залишається сталою: на сьогодні місць у дитсадках району очікують 844 дитини.

Упродовж 2017/2018 року на Здолбунівщині відкрили додаткові групи у дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» Здолбунівської міської ради, «Калинка» Уїздецької сільської ради. Завершені роботи з облаштування групи в ДНЗ «Малятко» Мізоцької селищної ради. Триває облаштування приміщення під групу в незавершеному будівництві закладу дошкільної освіти в с. Івачків, будівництво дошкільного закладу в с. Новомильськ. Розпочато й роботи з облаштування додаткової групи в закладі дошкільної освіти «Сонечко» Глинської сільської ради. Загалом на проведення капітальних ремонтних робіт в закладах дошкільної освіти використано 5065863 грн.

У низці ДНЗ вдалося зміцнити матеріально-технічну базу, провести реконструкцію приміщень та систем теплопостачання.

Детальніше – у презентації доповіді.

Також на засіданні колегії розглянули питання «Про стан роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до Здолбунівської райдержадміністрації у першому півріччі 2018 року» та «Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови райдержадміністрації у І півріччі 2018 року».

Анонси подій
Банери

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930