Меню
Герої не вмирають
Банери

На засіданні колегії Здолбунівської райдержадміністрації під головуванням очільника РДА Сергія Кондрачука, яке відбулося 28 вересня, було розглянуто два важливих питання. У роботі колегії взяв участь народний депутат України Олександр Дехтярчук.

На початку засідання очільник райдержадміністрації представив присутнім тимчасово виконуючого обов’язки начальника Здолбунівського відділення поліції Острозького відділу поліції ГУНП у Рівненській області Сергія Смаглюка, якого було призначено на цю посаду 20 вересня 2018 року.

Потому Сергій Кондрачук та Олександр Дехтярчук вручили Почесні грамоти Здолбунівської райдержадміністрації та районної ради приватному підприємцю Оксані Семикопенко та головному спеціалісту ведення державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Тетяні Воробель.

Згодом Олександр Дехтярчук розповів присутнім про головні виклики сьогодення та новини з Парламенту. Зокрема – про підготовку нового Державного бюджету, проект якого вже поданий до Верховної Ради. Депутат акцентував на важливих моментах, які мали б бути враховані у Держбюджеті-2019. Серед них – вдосконалення розрахунку освітньої субвенції, фінансування Нової української школи та ін.

Повідомив нардеп і про економічні перспективи на найближчі місяці.

– Є надія, що до кінця року на виборчий округ вдасться залучити кошти субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій в межах п’яти мільйонів, з яких на Здолбунівщину буде спрямовано мільйон гривень. Тоді ми спільно визначимо ті об’єкти, які буде профінансовано, – зазначив Олександр Дехтярчук.

Про проведення будівельних робіт на території Здолбунівського району за кошти державного, обласного та районного бюджетів проінформував перший заступник голови райдержадміністрації Леонід Власюк. Він розповів про основні об’єкти будівництва, на яких проводили роботи у звітному періоді, джерела їх фінансування та стан готовності об’єктів.

В.о. начальника відділу освіти Здолбунівської райдержадміністрації Зоя Вітень розповіла про стан готовності навчальних закладів Здолбунівського району до початку нового 2018-2019 навчального року та опалювального сезону. Вона проінформувала присутніх про основні заходи, які було вжито в ході підготовки до навчального року, а також детально розповіла про процес підготовки до опалювального сезону.

Старий сайт
Архів Здолбунівської РДА
Анонси подій
БанериЛипень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031